اخبار سیاسی

واشنگتن: همه گزینه ها درباره افغانستان روی میز است

به گزارش خبرنگاران به نقل از رویترز، یک سخنگوی وزارت خارجه آمریکا مدعی است که این کشور هنوز درباره دو هزار و 500 نیروی آمریکایی مستقر در افغانستان تصمیم نگرفته و همه گزینه ها همچنان روی میز است.

26 فروردین 1400

همکاری شرکت ملی پُست در تدوین داده های مکانی فضاهای آموزشی

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت ملی پست در آیین امضای تفاهم نامه همکاری با سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت که براساس این تفاهم نامه نقشه های سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به نقشه های شرکت ملی پست متصل و برای هر مدرسه یک کدپستی تعریف...

21 فروردین 1400

پنجمین سایت 5G همراه اول فردا در قم افتتاح می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، پنجمین سایت نسل پنجم همراه اول، صبح امروز سه شنبه 26 اسفند 1399 با حضور استاندار، شهردار، نمایندگان استان قم در مجلس، جمعی از مدیران همراه اول، شرکت مخابرات ایران و اصحاب رسانه در...

20 فروردین 1400

تاکید محمد عبدالسلام بر ضرورت انتها جنگ و محاصره یمن از سوی متجاوزان

رئیس هیات مذاکره کننده دولت نجات ملی یمن بر ضرورت خاتمه جنگ و محاصره یمن از سوی متجاوزان تاکید کرد.

19 فروردین 1400

ثبت نام شورای روستا 1400

زمان ثبت نام انتخابات شورای روستا تعیین شد.

18 فروردین 1400

آلمان و فرانسه درباره تحولات شرق اوکراین موضع گیری کردند

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایتارتاس، ژان ایو لودریان و هایکو ماس وزرای خارجه فرانسه و آلمان مدعی ادامه کوشش برای اجرای کامل پیمان مینسک و حمایت از مذاکرات پیرامون این مسئله شدند.

17 فروردین 1400

کاهش 70 درصدی معاملات مسکن تهران در بهمن ، اجاره بها 30 درصد گران شد

به گزارش خبرنگاران، بانک مرکزی گزارش تحولات بازار مسکن شهر تهران در بهمن سال جاری را منتشر کرد.

15 فروردین 1400

مبین نت به طور رسمی از 5G رونمایی کرد: اتصال به اینترنت 5G با مودم رومیزی

امروز صبح شرکت مبین نت به طور رسمی از فناوری 5G خود رونمایی و اولین پایانه های 5G خود در شهرداری تهران و خبرگزاری ایرنا را افتتاح کرد.

15 فروردین 1400

آمادگی مشروط رئیس جمهور تونس برای گفتگوی سیاسی

رئیس جمهور تونس آمادگی خود را برای میزبانی از هر گفتگویی بیان کرد به شرط آنکه مشابه گفتگوهای قبلی نباشد و تنها کسانی که واقعا به شایستگی های مردم باور دارند، در آن شرکت نمایند.

14 فروردین 1400

مادورو و همسرش واکسن روسی کرونا تزریق کردند خبرنگاران

رئیس جمهور ونزوئلا و همسرش اولین دوز از واکسن روسی کرونا را دریافت نموده و گفته می گردد که حالشان بعد از تزریق، خوب است.

13 فروردین 1400

خبرنگاران استاندار لرستان:سهم آب لرستان متناسب با برنامه های توسعه نیست

خرم آباد - خبرنگاران - استاندار لرستان گفت: با وجود بارندگی های زیادی که لرستان دارد، سهم آبی که به استان اختصاص داده شده است متناسب با نیازها و استعدادها و برنامه های توسعه استان نیست.

12 فروردین 1400

ارزیابی عملکرد هیات مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب وکار

گزارش نظارت بر اجرای احکام قانونی مجوزهای کسب و کار که به ارزیابی عملکرد هیات مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار با توجه به مصوبات آن در طول فعالیت این هیات پرداخته است، منتشر شد.

8 فروردین 1400

خبرنگاران تبرئه داسیلوا، مجوز شرکت در انتخابات ریاست جمهوری 2022 برزیل

تهران - خبرنگاران - لولا داسیلوا رئیس جمهوری سابق برزیل که دو سال پیش بعد از تحمل 18 ماه زندان آزاد شده بود توانست با پیروزی در دیوان عالی این کشور، خود را از اتهام فساد اقتصادی مبرا نموده و راه برای نامزدی احتاقتصادی در انتخابات سال آینده برزیل را هموار...

7 فروردین 1400

خبرنگاران العامری: ترکیه قصد حمله به کوهستان سنجار عراق را دارد

بغداد - خبرنگاران- هادی العامری رئیس ائتلاف الفتح عراق از وجود اطلاعات تایید شده ای مبنی بر قصد ارتش ترکیه برای حمله به کوهستان سنجار در استان نینوا در شمال غربی عراق خبر داد.

6 فروردین 1400

محسنی بندپی: سفرهای غیرضروری موج جدید کرونا را متولد می نماید

یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سفرهای غیرضروری موج جدید کرونا را متولد می نماید گفت که کرونای جهش یافته بسیار خطرناک تر از نوع قبلی آن است و نوع جدید بیماری، دامنه وسیع تری از بچه ها، نوجوانان و جوانان را تهدید می نماید....

4 فروردین 1400

یمن، واکنش انصارالله به حذف نامش از فهرست تروریسم آمریکا

یک عضو مطرح جنبش انصارالله به اقدام دولت بایدن در لغو تصمیم خصمانه ترامپ مبنی بر تروریستی خواندن این جنبش مردمی واکنش نشان داد.

3 فروردین 1400

خبرنگاران وزیر کار: عزم دولت برای برطرف تاثیر کرونا و تحریم جدی است

گرگان - خبرنگاران - وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تاثیر گسترده تحریم و شیوع کرونا بر مباحث کلان مالی کشور گفت: دولت کوشش می نماید با توسعه سرمایه گذاری و استفاده بیشتر از ظرفیت بخش خصوصی تاثیر تحریم و تحریم را تا حد امکان کاهش دهد.

1 فروردین 1400

تصمیمات جدید برای انتخابات ریاست جمهوری1400 از زبان جمال عرف

تهران (پانا) - رئیس ستاد انتخابات کشور خبر داد با هماهنگی انجام شده با شورای نگهبان امسال نیز مانند دوره قبل، یک هیات اجرایی برای انتخابات معین خواهد شد.

30 اسفند 1399

خبرنگاران سقف صندوق توسعه ملی از صادرات نفت در بودجه 1400 مشخص شد

تهران- خبرنگاران - نمایندگان مجلس شورای اسلامی مقرر کردند: سهم صندوق توسعه ملی از منابع حاصل از صادرات نفت خام و میعانات گازی تا سقف یک میلیون بشکه در روز و خالص صادرات گاز بیست درصد و مازاد بر یک میلیون بشکه در روز نفت خام و میعانات گازی 38 درصد مشخص شود....

29 اسفند 1399

مرکز ارزیابی، سلامتی و تندرستی دانشگاه پیام نور راه اندازی می شود

معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور از راه اندازی مرکز ارزیابی، سلامتی و تندرستی این دانشگاه خبر داد.

25 اسفند 1399
تعداد: (427)