اخبار مجلس

همکاری شرکت ملی پُست در تدوین داده های مکانی فضاهای آموزشی

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت ملی پست در آیین امضای تفاهم نامه همکاری با سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت که براساس این تفاهم نامه نقشه های سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به نقشه های شرکت ملی پست متصل و برای هر مدرسه یک کدپستی تعریف...

21 فروردین 1400

پنجمین سایت 5G همراه اول فردا در قم افتتاح می گردد

به گزارش خبرنگاران به نقل از اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، پنجمین سایت نسل پنجم همراه اول، صبح امروز سه شنبه 26 اسفند 1399 با حضور استاندار، شهردار، نمایندگان استان قم در مجلس، جمعی از مدیران همراه اول، شرکت مخابرات ایران و اصحاب رسانه در...

20 فروردین 1400

ارزیابی عملکرد هیات مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب وکار

گزارش نظارت بر اجرای احکام قانونی مجوزهای کسب و کار که به ارزیابی عملکرد هیات مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار با توجه به مصوبات آن در طول فعالیت این هیات پرداخته است، منتشر شد.

8 فروردین 1400

خبرنگاران سقف صندوق توسعه ملی از صادرات نفت در بودجه 1400 مشخص شد

تهران- خبرنگاران - نمایندگان مجلس شورای اسلامی مقرر کردند: سهم صندوق توسعه ملی از منابع حاصل از صادرات نفت خام و میعانات گازی تا سقف یک میلیون بشکه در روز و خالص صادرات گاز بیست درصد و مازاد بر یک میلیون بشکه در روز نفت خام و میعانات گازی 38 درصد مشخص شود....

29 اسفند 1399

جلسه غیرعلنی مجلس برای آنالیز بودجه 1400

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی از نشست غیرعلنی در ساعات ابتدایی جلسه فردا (سه شنبه) نمایندگان برای آنالیز لایحه اصلاحی بودجه 1400 اطلاع داد.

21 اسفند 1399

تصویب افزایش 2 برابری یارانه مردم در کمیسیون تلفیق

کمیسیون تلفیق مجلس سهم یارانه مردم از منابع هدفمندی یارانه ها را برای سال آینده 2 برابر کرد.

8 اسفند 1399

ثبت نام پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد شروع شد

ثبت نام پذیرش براساس سوابق تحصیلی در دوره کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی از امروز 25 آذر ماه شروع شد و تا 30 آذرماه 99 ادامه دارد.

7 بهمن 1399

جریان ساخت اقامتگاه در کنار دفن شدگان چند صد ساله دولاب چیست؟

ایسنا/ بدنبال اخبار و گزارشهای منتشر شده، این پرسش مطرح می شود که جریان ساخت اقامتگاه در کنار دفن شدگان چند صد ساله دولاب چیست؟

27 دی 1399

قالیباف از تحول در شهرداری تهران گفت

تهران (پانا) - رئیس مجلس شورای اسلامی گفت با تمام سختی ها و مسائل مالی، ایران آنقدر ظرفیت دارد که در یک دوره 5 ساله و با تصویب یک برنامه هفتم توسعه خوب و قوی، ثبات مالی به کشور بازگردد.

16 دی 1399

خبرنگاران همکاری پاکستان در کنترل مرزها قابل مقایسه با گذشته نیست

زاهدان- خبرنگاران- جانشین فرمانده ناجا گفت: مرزبانی پاکستان در کنترل مرزهای مشترک با ایران همکاری خوبی دارد که قابل مقایسه با گذشته نیست.

12 دی 1399

علی نژاد: سلطانی فر به خاطر منافع مردم و فوتبال گذشت کرد، فرایند اصلاح اساسنامه حاصل کار تیمی است

معاون توسعه ورزش قهرمانی حرفه ای وزارت ورزش گفت: سلطانی فر برخلاف بسیاری از مسئولان ورزش در گذشته، به خاطر منافع فوتبال از حضور خود در مجمع فدراسیون گذشت کرد.

10 دی 1399

محرومیت مدیرعامل لیگ رجحان تمام شد؟

سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در تاریخ 6 آبان ماه از سوی کمیته اخلاق با دستور موقت از فعالیت در فوتبال محروم شده بود.

23 آذر 1399

لزوم همکاری مجلس و دولت برای رفع کردن چالش های موجود در کشور

نماینده استان خراسان رضوی در شورای عالی استان ها گفت: مجلس و دولت باید با هم هماهنگ شوند تا چالش های موجود در کشور را رفع نمایند.

1 آذر 1399

قالیباف: همه کشور ها درگیر بحران شیوع کرونا هستند، دولت های مسلمان از تحریم های ضد ایرانی تبعیت نکنند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رژیم آمریکا تحریم های ظالمانه و غیرقانونی علیه ملت ایران وضع نموده است که انتظار داریم کشورهای دوست و اسلامی از این تحریم ها تبعیت نکنند.

28 آبان 1399

روحانی باز هم به مجلس نرفت

مجلس شورای اسلامی صبح امروز به بررسی برنامه ها و صلاحیت وزیر پیشنهادی صنعت، معدن و تجارت پرداخت.

13 آبان 1399

بخشنامه بودجه 1400 ابلاغ شد

رییس جمهور بخشنامه بودجه سال 1400 را به دستگاههای اجرایی ابلاغ کرد، لایحه بودجه سال آینده با تاکید بر سیاستهای جمعیت و تامین کالاهای اساسی و توسعه مشارکت عمومی و خصوصی تدوین خواهد شد.

12 آبان 1399

خبرنگاران وزیر خارجه سوئیس با ظریف دیدار کرد

تهران- خبرنگاران- وزیر امور خارجه سوئیس، صبح روز دوشنبه با همتای ایرانی خود در تهران دیدار و رایزنی کرد.

30 مهر 1399

پیشنهاد زلنسکی برای اعلام عید قربان، بعنوان جشن ملی در اوکراین

رئیس جمهوری اوکراین به کابینه وزرای این کشور دستور داد تا موضوع اعطای شرایط جشن ملی به بعضی اعیاد مذهبی عظیم اسلامی، مسیحیان کاتولیک و دین یهود را آنالیز کند.

2 مهر 1399

دلار 25 هزار تومانی از کرونا وحشتناک تر است

عضو شورای شهر اراک گفت: دلار 25 هزار تومانی از کرونا وحشتناک تر است.

30 شهریور 1399

کورسوی آغاز رویدادهای کشتی رو به خاموشی است

به گزارش خبرنگاران، صحنه ورزش ایران و جهانی روزهای حساسی را با آغاز موج دوم شیوع ویروس کرونا پشت سر می گذارد و هنوز مشخص نیست این شرایط تا چه زمان ادامه خواهد داشت.

26 شهریور 1399
تعداد: (70)