فعالیت مجدد واحدهای اقامتی و تفریحی چادگان

به گزارش تور هند ارزان، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایعدستی اصفهان از سفید شدن شرایط چادگان در غرب استان پس از گذشت سه ماه از شیوع بیماری کرونا و فعالیت مجدد واحدهای اقامتی و تفریحی اطلاع داد.

فعالیت مجدد واحدهای اقامتی و تفریحی چادگان

بهگزارش میراثآریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی استان اصفهان، فریدون الله کمک امروز 3 تیرماه 1399 با اعلام این مطلب گفت: چادگان در محور غرب استان و در ساحل زایندهرود و در کنار سد رودخانه زایندهرود واقع شده است، از حدود 50 سال قبل تا به امروز مراکز متعدد تفریحی و اقامتی در این شهرستان و در محدوده دریاچه عظیم سد زایندهرود ایجاد شده اند.

او اضافه نمود: یکی از عظیم ترین مجموعه های اقامتی فلات مرکزی ایران با نام دهکده تفریحی زایندهرود در این شهرستان با بیش از 2هزار ویلا در کنار سایر تأسیسات اقامتی و تفریحی شهرستان واقع شده است.

مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی اصفهان خاطر نشان کرد: در اسفندماه سال گذشته با شیوع بیماری کرونا در مناطق مرکزی ایران، این شهرستان از جمله مراکزی بود که به دلیل تردد گردشگران در دهکده های اقامتی و مراکز تفریحی پیرامون سد زاینده رود با فراگیری بیماری کرونا روبرو شد، لذا بر اساس مصوبات ستاد مبارزه با بیماری کرونا در این شهرستان از اسفندماه سال گذشته شرایط قرمز اعلام شد و تمامی تأسیسات گردشگری تعطیل شد.

او گفت: با رعایت تمامی دستورالعمل های بهداشتی و کنترل تردد خودروها در مسیرهای منتهی به این شهرستان، خوشبختانه بر اساس نظر ستاد مبارزه با بیماری کرونا شرایط سفید اعلام شده و از امروز تمامی تأسیسات گردشگری این شهرستان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی فعالیت خود را از سر می گیرند.

منبع: میراث آریا
انتشار: 2 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1175

به "فعالیت مجدد واحدهای اقامتی و تفریحی چادگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت مجدد واحدهای اقامتی و تفریحی چادگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید