بوریس جانسون حملات ننگین به پلیس انگلیس را محکوم کرد

به گزارش تور هند ارزان، نخست وزیر انگلیس امروز (شنبه) بار دیگر حمایت کامل خودش را از پلیس کشورش که در جریان یک اعتراض خشونت آمیز دیگر در شهر بریستول با آجر و بطری هدف حمله نهاده شد، اظهار داشت.

بوریس جانسون حملات ننگین به پلیس انگلیس را محکوم کرد

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، روز آدینه شهر بریستول شاهد سومین تجمع اعتراضی علیه لایحه ای بود که به نیروهای امنیتی انگلیس اختیارات بیشتری برای محدود کردن اعتراضات می دهد.

معترضان انگلیسی سنگ و بطری های شیشه ای و همچنین مواد آتش زا به سمت افسران پلیس پرتاب کردند. در جریان این اعتراضات 10 تن بازداشت شدند.

بوریس جانسون، نخست وزیر انگلیس در پیامی توییتری گفت: شب گذشته شاهد حملاتی ننگین علیه افسران پلیس در بریستول بودیم. افسران ما نباید هدف سنگ و بطری و مواد آتش زایی که جمعیتی که قصدشان خشونت طلبی و وارد آوردن خسارت بود، قرار می گرفتند. پلیس و این شهر از حمایت کامل من برخوردارند.

اولین تجمع اعتراضی علیه لایحه افزایش اختیارات پلیس انگلیس، یکشنبه گذشته برگزار گردید. معترضان رنگ و وسایلی را به سمت افسران پلیس پرتاب کردند. چند خودروی پلیس به آتش کشیده و شیشه یک ایستگاه پلیس شکسته شد. در جریان این اعتراضات 21 افسر زخمی شدند که حال دو تن وخیم گزارش شد.

دومین تجمع اعتراضی روز سه شنبه برگزار گردید و طی آن هم تعدادی از معترضان بازداشت شدند. رهبری ارشد انگلیس به شدت شورش ها در بریستول را محکوم کرد.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 28 فروردین 1400 بروزرسانی: 28 فروردین 1400 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1651

به "بوریس جانسون حملات ننگین به پلیس انگلیس را محکوم کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بوریس جانسون حملات ننگین به پلیس انگلیس را محکوم کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید