کسب و کار

اولین درخواست مسی بعد از ماندن در بارسلونا

نشریه کوریره دلو اسپورت ایتالیا اطلاع داد لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسلونا که قرار شد در فصل آینده هم برای تیم اسپانیایی بازی کند می خواهد کادرفنی تیم را راضی کند تا لوئیس سوارس، دوست نزدیکش هم در اردوگاه کاتالونیا بماند.

28 مهر 1399

چرا خودرو وارد بورس نشد؟

خبرنگاران : رییس انجمن صنایع همگن قطعه سازی گفت: قیمت خودرو در حال حاضر اختلاف بسیار زیادی با قیمت بازار دارد، این اختلاف قیمت از 50 میلیون تومان شروع و تا 120 میلیون تومان متغیر است.

26 مهر 1399

42 فیلمی که در سال 2020 نباید از دست دهید

معمولا به دنبال هر سالِ سینمایی خوب، یک سالِ سینمایی متوسط داریم. سال گذشته از لحاظ اسامی بزرگ یکی از آن سال های استثنایی بود. از کوئنتین تارانتینو تا مارتین اسکورسیزی فیلم ساخته بودند و مثل همیشه سینمای مستقل هم برایمان چند نام تر و تازه داشت. علاوه...

23 مهر 1399

فروش میلیونی مبلمان در دیوار فروشگاه ها

برخی از فروشنده های مبلمان با استفاده از دیوار فروشگاهها پیروز به کسب درآمد میلیونی طی یک ماه گذشته شده اند؛ آن ها با ثبت آگهی های متنوع، تولیدات خود را در معرض دید هزاران مشتری قرار داده اند و بدون اینکه وقت زیادی برای جذب آنها صرف کنند، پیروز به فروش...

20 مهر 1399

جنگ ترامپ با شرکت های چینی ادامه دارد

دونالد ترامپ در یک کنفرانس خبری اشاره نمود بعد از تیک تاک بر شرکت های چینی دیگر نیز فشار وارد می نماید.

17 مهر 1399

پیش فروش نفت در بورس مثل فروش جنگل و منابع طبیعی است ، نفت خام یک ثروت ملی

کارشناس نفت و انرژی گفت: دولت روحانی نفتی که متعلق به مردم است را برای تامین کسری بودجه خود به آن ها می فروشد، ضمن اینکه دولت بعدی را هم بدهکار می کند.

16 مهر 1399

کابین دو منظوره تست ویروس کووید-19 و باکتری سل به همت پژوهشگران البرزی طراحی شد

فناوران واحد R&D یکی از شرکت های دانش محور عضو پارک علم و فناوری البرز پیروز به طراحی و فراوری کابین دو منظوره ویروس کووید-19 و باکتری سل شدند.

11 مهر 1399

هشدار درباره سوءاستفاده از اطلاعات هویتی مسافران

مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف کننده سازمان تنظیم مقررات، درباره سو استفاده از اطلاعات هویتی افرادی که از سفر خارجی به کشور بازگشته اند، هشدار داد.

7 مهر 1399

آخرین آمار جهانی کرونا؛ شمار مبتلایان از 19 میلیون و 700هزار گذشت

با تداوم همه گیری ویروس کرونا شمار مبتلایان به آن از مرز 19 میلیون و 700هزار عبور کرده است.

6 مهر 1399

دانشگاه صدا و سیما تعطیلی خوابگاه ها به دلیل ابتلای دانشجویان به کرونا را تکذیب کرد

روابط عمومی دانشگاه صدا و سیما در پی انتشار مطالبی در مورد ابتلای جمعی از دانشجویان این دانشگاه به بیماری کرونا و تعطیلی خوابگاه های دانشجویی، این خبر را تکذیب کرد.

31 شهریور 1399

دلار 25 هزار تومانی از کرونا وحشتناک تر است

عضو شورای شهر اراک گفت: دلار 25 هزار تومانی از کرونا وحشتناک تر است.

30 شهریور 1399

8 هزار و 100 نفر صاحب شغل می گردد

تا سرانجام سال جاری، با اجرای 46 طرح جهش فراوری در استان چهارمحال و بختیاری برای 8 هزار و 100 نفر فرصت شغلی ایجاد می گردد.

28 شهریور 1399

پیش از اجاره کردن خانه بدانید!

امروزه با توجه به شرایط مالی و گران بودن قیمت منازل، بسیاری از اقشار جامعه اجاره نشین هستند. پیدا کردن منزل مناسب، اسباب کشی، تهیه مبلغ رهن و ... مسائل زیادی به همراه دارد.

28 شهریور 1399

تهدید امنیت غذایی ناشی از شیوع کرونا

در گزارش امسال امنیت غذایی و تغذیه در دنیا که کمتر از یک هفته از انتشار آن توسط فائو می گذرد، بار دیگر زنگ خطری جدی برای بشریت و رهبران دنیای به صدا درآمده است. این گزارش با اشاره به ده ها میلیون نفر که در پنج سال گذشته به تعداد افراد گرسنه و دچار سوء تغذیه...

27 شهریور 1399

IOC در حال بررسی درخواست کمیل قاسمی

کمیته بین المللی المپیک درحال بررسی درخواست ایران به منظور تغییر رنگ مدال کمیل قاسمی در المپیک لندن است.

22 شهریور 1399

واکنش تهیه کننده منهای نفت به حواشی اخیر

احسان شادمانی تهیه کننده به دانشجو گفت: مصاحبه ای که در روز گذشته دربرنامه منهای نفت پخش شد بیش از یک سال و نیم گذشته ضبط شده و در زمان ضبط مصاحبه حواشی برای مصاحبه شونده مطرح نبوده است.

21 شهریور 1399

فقط 7 ساعت سرکار بمانید!

درحالی بعضی دستگاه ها نسبت به ساعت کاری کارکنان خود در زمان مقرر شده از سوی دولت ایراداتی وارد نموده و مشکل ساز شدند که رییس دولت تاکید دارد کارکنان باید بعد از حضور بین 7:30 تا 14:30 محل کار خود را ترک نموده و هیچکس نمی تواند مانعی ایجاد کند.

19 شهریور 1399

خبرنگاران ادامه تحصیل و عدم حضور بچه ها کار در خیابان اولویت بهزیستی است

سنندج - خبرنگاران - معاون امور اجتماعی اداره کل بهزیستی کردستان گفت: عدم حضور بچه ها در خیابان و ادامه تحصیل آنها اولویت های بهزیستی هستند و در این راستا با موسسه های مردم نهاد همکاری می کنیم.

18 شهریور 1399

گزارش عملکرد واحد حقوقی میراث فرهنگی زنجان در سه ماهه سال 99

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی زنجان از گزارش عملکرد واحد حقوقی در سه ماهه اول سال 99 در استان زنجان اطلاع داد.

12 شهریور 1399

پیامد سنگین اشتباه ژنرال زنگنه در تغییر قرارداد گازی با ترکمنستان

اشتباه محرز وزارت نفت در تغییر نحوه تسویه قرارداد گازی موجب شده تا در شرایطی که کشور بیش از هر زمانی نیازمند درآمدهای ارزی است باید مبلغی نزدیک به دو میلیارد دلار را به صورت نقدی به کشور ترکمنستان بپردازد.

10 شهریور 1399
تعداد: (139)