کشف 10 هزار متر کابل برق تقلبی در لاله زار، جریمه 4 میلیارد ریالی برای فروشندگان پمپ آب چینی در محدوده بازار

به گزارش تور هند ارزان، ایزدی از آنالیز شکایات مردمی و جریمه متخلفان در دو پرونده فروش کابل های برق تقلبی و پمپ آب چینی اطلاع داد.

کشف 10 هزار متر کابل برق تقلبی در لاله زار، جریمه 4 میلیارد ریالی برای فروشندگان پمپ آب چینی در محدوده بازار

با تور چین سفری فراموش نشدنی را تجربه کنید.

حسین ایزدی رئیس گشت مشترک سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران در گفت وگو با خبرنگار ، اظهار کرد: گزارشاتی مبنی بر توزیع و فروش کابل های برق غیراستاندارد در بازار لاله زار تهران به سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران ارجاع شد.

ایزدی با اشاره به اعزام ماموران گشت تعزیرات حکومتی به آدرس های اعلامی، توضیح داد: در آنالیز های اجرا شده توسط ماموران تعزیرات از سه واحد صنفی عمده فروش کابل های برق، 10 هزار متر کابل برق فاقد استاندارد کشف شد.

رئیس گشت تعزیرات حکومتی استان تهران با اشاره به برخورد با متخلفان این پرونده، توضیح داد: گزارشات دیگری به سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران ارجاع شد که این گزارش ها حاکی از آن بود که تعدادی از فروشنده های واحد های صنفی در محدوده بازار تهران اقدام به فروش پمپ های آب با قیمت های دو و سه برابری نرخ مصوب بر کالا به مشتریان خود می نمایند.

وی اضافه نمود: در ادامه آنالیز ها تعیین شد که این واحد های صنفی نسبت به گرانفروشی پمپ های آبی که طرف قراردادشان شرکت های چینی بودند، اقدام می کردند.

ایزدی با بیان اینکه شاکیان پرونده عنوان کردند که پس از خریداری، پمپ های آب بلافاصله معیوب شدند و احتیاج به تعمیر داشتند، اعلام کرد: در سرانجام متخلفان به پرداخت 450 میلیون تومان جریمه نقدی محکوم شدند.

رئیس گشت تعزیرات حکومتی استان تهران با اشاره به آنالیز یک پرونده تخلفاتی دیگر در حوزه گرانفروشی مربوط به لوسترهای خانگی، گفت: درپی شکایت مردمی مبنی بر گرانفروشی لوسترهای خانگی در محدوده خیابان شریعتی، ماموران گشت تعزیرات با آنالیز پرونده دریافتند که متصدی فروشگاه اقدام به فروش لوسترهای خانگی با قیمت دو و سه برابر نرخ مصوب نموده است.

ایزدی اضافه نمود: با آنالیز پرونده حکم به جریمه متصدی گرانفروش لوسترهای خانگی صادر شد و با وی در چارچوب قانون برخوردهای لازم صورت گرفت.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 12 مرداد 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 242

به "کشف 10 هزار متر کابل برق تقلبی در لاله زار، جریمه 4 میلیارد ریالی برای فروشندگان پمپ آب چینی در محدوده بازار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف 10 هزار متر کابل برق تقلبی در لاله زار، جریمه 4 میلیارد ریالی برای فروشندگان پمپ آب چینی در محدوده بازار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید