چهاردهمین مجمع دوسالانه جامعه اسلامی مهندسین به صورت مجازی برگزار می گردد

به گزارش تور هند ارزان، چهاردهمین مجمع عمومی دوسالانه جامعه اسلامی مهندسین پنجم تیرماه به صورت مجازی برگزار می گردد.

چهاردهمین مجمع دوسالانه جامعه اسلامی مهندسین به صورت مجازی برگزار می گردد

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، علیرضا خجسته پور قائم مقام جامعه اسلامی مهندسین با بیان اینکه چهاردهمین مجمع عمومی دوسالانه جامعه اسلامی مهندسین روز پنجشنبه(پنجم تیرماه) امسال برگزار خواهد شد، گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت پروتکل های ستاد ملی مبارزه با کرونا، تصمیم بر این شد که با هماهنگی وزارت کشور چهاردهمین مجمع به صورت مجازی برگزار گردد.

وی در همین زمینه اضافه نمود: جامعه اسلامی مهندسین اولین حزبی است که مجمع خود را با این تعداد و به صورت مجازی برگزار می نماید.

خجسته پور با بیان اینکه نامه نگاری ها با وزارت کشور انجام شد و ستاد برگزاری مجمع شکل گرفت، اظهار داشت: آقای نجابت عضو شورای مرکزی و معاون اسبق وزارت نفت به عنوان رئیس ستاد معین شد و کارها روی روال در حال اجرا است. همچنین تمام مواردی که در مجمع قبلی داشتیم در این مجمع رعایت خواهد شد و اعضای مجمع جامعه اسلامی مهندسین که پیش تر توسط استان ها معرفی شده و به تایید رسیده اند، توسط سامانه ای در این مجمع حضور مجازی خواهند داشت.

قائم مقام جامعه اسلامی مهندسین تاکید نمود: تمامی مراحل مجمع اعم از سخنرانی و گزارش دو سالانه دبیرکل و قرائت بیانیه مجمع به صورت مجازی انجام می گردد و در نهایت اعضا در رای گیری مجازی شرکت خواهند کرد.

خجسته پور با بیان اینکه قطعاً اطلاع رسانی ما به اصحاب رسانه به صورت مجازی و آنلاین خواهد بود، توضیح داد: هیئت رئیسه مجمع برای مجازی اعضای مجمع انتخاب نمایند ولی آنها در دفتر مرکزی حضور خواهند داشت و بر سامانه نظارت خواهند کرد و جمعاً افراد حاضر در محل فیزیکی مجمع به 10 نفر نخواهد رسید.

وی در خاتمه تاکید نمود: به دلیل برگزاری مجازی مجمع حضور اعضا نسبت به مجامع گذاشته دو و نیم برابر بیشتر خواهد بود و استقبال خوبی از این مجموعه شکل گرفته است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 24 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1156

به "چهاردهمین مجمع دوسالانه جامعه اسلامی مهندسین به صورت مجازی برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهاردهمین مجمع دوسالانه جامعه اسلامی مهندسین به صورت مجازی برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید