هشدار توئیتر به کاربرانی که آرزوی مرگ ترامپ را دارند!

به گزارش تور هند ارزان، پس از ابتلا رئیس جمهور آمریکا به کرونا، توئیتر حساب کاربری کاربرانی را که آرزوی مرگ برای ترامپ می کنند، تعلیق می کند.

هشدار توئیتر به کاربرانی که آرزوی مرگ ترامپ را دارند!

به گزارش خبرنگار، دو روز پیش بود که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در پیامی در حساب کاربری توئیتر خود از مثبت شدن تست کرونای خود و همسرش خبر داد. او در این پیام نوشت تست کووید-19 بانوی اول آمریکا و من مثبت شد، ما فورا قرنطینه و فرایند بهبودمان را شروع می کنیم، ما با هم از پس این (بیماری) برخواهیم آمد!

اما خبر ابتلای رئیس جمهور آمریکا به ویروس کرونا با واکنش متفاوت کاربران همراه بود. برخی از کاربران مخالف او با شنیدن خبر ابتلای رئیس جمهور آمریکا به کرونا در شبکه های اجتماعی برایش آرزوی مرگ کردند. یکی از شبکه های اجتماعی که کاربران مخالف ترامپ در آن در این زمینه به شدت فعال شدند توئیتر بود. این اقدام برخی کاربران موجب شد تا توئیتر اقدام به تعلیق حساب کاربری آن ها نماید. توئیتر گفت کاربرانی که پس از ابتلای رئیس جمهور آمریکا به کرونا برای او آرزوی مرگ کنند حسابشان تعلیق خواهد شد.

این شبکه اجتماعی به سیاستی اشاره کرد که طبق آن از ماه آوریل حساب کاربری کاربران را به دلیل اظهاراتشان در مورد رئیس جمهور آمریکا به حالت تعلیق در می آورد. سیاست های توئیتر اجازه می دهد کاربران را بخاطر رفتار های توهین آمیز آن ها از جمله ارسال محتوایی با مضمون آرزوی مرگ برای افراد یا آسیب جدی بدنی یا بیماری کشنده علیه یک فرد.

در لیست رفتار هایی که از آن به گفته توئیتر به عنوان رفتار توهین آمیز محسوب می شود آرزوی مرگ برای فردی که دچار یک بیماری جدی شده است واقع شده است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 18 آبان 1399 بروزرسانی: 18 آبان 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1332

به "هشدار توئیتر به کاربرانی که آرزوی مرگ ترامپ را دارند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هشدار توئیتر به کاربرانی که آرزوی مرگ ترامپ را دارند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید