نیروهای گارد ملی آمریکا به کرونا مبتلا شدند

به گزارش تور هند ارزان، منابع خبری گزارش داده اند اعضای گارد ملی آمریکا که برای سرکوب اعتراضات در واشنگتن مستقر شده بودند به کرونا مبتلا شدند.

نیروهای گارد ملی آمریکا به کرونا مبتلا شدند

به گزارش گروه بین الملل تور هند ارزان، اعضای گارد ملی آمریکا که برای مقابله با تظاهرات ها در شهر واشنگتن مستقر شده بودند به کرونا مبتلا شده اند.

یک سخنگوی گارد ملی آمریکا سه شنبه اعلام کرد نتیجه آزمایش ابتلا به کرونا برای برخی از اعضای گارد ملی که برای پاسخ به تظاهرات ها در پایتخت آمریکا مستقر شده بودند مثبت شده است.

رسانه های آمریکا گزارش داده اند مبتلایان بخشی از 1300 نفر نیروهای گارد ملی بوده اند که برای کنترل تظاهرات ها در واشنگتن دی سی در این شهر مستقر شدند.

بروک دیویس، سخنگوی گارد ملی آمریکا گفت: می توانیم تأیید کنیم که در میان نیروهای گارد ملی نفراتی داریم که به کرونا مبتلا شده اند.

ساعتی قبل تر دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در واکنش به انتقادها برای استقرار گارد ملی آمریکا جهت مقابله با اعتراضات در این کشور گفته که باید زودتر این نیروها را وارد عمل می کرد.

ترامپ با بازنشر پیام یک کاربر در توئیتر که حاوی تصاویری از خرابی های ادعایی به بار آمده در نتیجه تظاهرات های اخیر آمریکا است نوشت: باید به پلیس اجازه می دادیم کارشان را انجام بدهند و گارد ملی را روز اول [به میدان] می آوردیم نه روز چهارم.

تصمیم ترامپ برای استفاده از نیروی نظامی، گارد ملی و ارتش جهت متوقف کردن تظاهرات ضد خشونت پلیس آمریکا علیه رنگین پوستان این کشور، نقدها زیادی را متوجه وی ساخته است. تا جایی که حتی مارک اسپر وزیر دفاع آمریکا طی یک نشست خبری علناً مخالفت خود با این طرح را اعلام کرد.

آمریکا در روزهای گذشته، پس از انتشار فیلمی از قتل نژادپرستانه یک مرد سیاه پوست به دست افسر پلیس به صحنه اعتراض یکپارچه علیه نژادپرستی و خشونت پلیس تبدیل شده است.

چند هفته پیش فیلمی منتشر شد که نشان می داد یک افسر سفیدپوست زانویش را روی گردن یک مرد سیاه پوست گذاشته است. این حادثه به مرگ مظنون سیاه پوست که جورج فلوید نام داشت منجر شد.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 17 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1142

به "نیروهای گارد ملی آمریکا به کرونا مبتلا شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیروهای گارد ملی آمریکا به کرونا مبتلا شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید