محسنی بندپی: سفرهای غیرضروری موج جدید کرونا را متولد می نماید

به گزارش تور هند ارزان، یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سفرهای غیرضروری موج جدید کرونا را متولد می نماید گفت که کرونای جهش یافته بسیار خطرناک تر از نوع قبلی آن است و نوع جدید بیماری، دامنه وسیع تری از بچه ها، نوجوانان و جوانان را تهدید می نماید.

محسنی بندپی: سفرهای غیرضروری موج جدید کرونا را متولد می نماید

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش خبرنگاران، محمدعلی محسنی بندپی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: سفرهای غیرضروری موج جدید کرونا را متولد می نماید. نابودی کووید19 نیازمند عزم ملی است. رشد تعداد مبتلایان کرونا زنگ هشداری برای اوج گیری بیماری در تعطیلات پیش رو و شلوغی ماه پایانی سال است.

او ادامه داد: عقل سلیم حکم می نماید بیش از گذشته پروتکل های بهداشتی را رعایت کنیم. در حال حاضر دقیقا معین نیست افرادی که واکسن را دریافت کردند در چه شرایطی هستند در بعضی از کشورهای توسعه یافته گزارش داده اند افرادی که واکسن کرونا را تزریق نموده دوباره به بیماری مبتلا شده اند؛ چرا که واکسن دریافتی تضمینی برای ایمنی بدن در مقابل ویروسی که هر روز چهره جدیدی را نشان می دهد ندارد و عکس العمل های متفاوتی را تا به امروز از خود نشان داده است. خرید واکسن کرونا از بازارهای کاذب خطرناک است و تضمینی برای عملکرد آن نیست، در خرید واکسن به توصیه های وزارت بهداشت عمل کنیم.

محسنی بندپی مجددا تاکید نمود: سیاست های انفعالی با کرونا دورهمی ها را شکل می دهد. خطر در کمین خریداران واکسن از بازارهای کاذب است. کرونای جهش یافته که هم اکنون در کشور شیوع پیدا نموده بسیار خطرناک تر از نوع قبلی آن است، نوع جدید بیماری دامنه وسیع تری از بچه ها، نوجوانان و جوانان را تهدید می نماید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 فروردین 1400 بروزرسانی: 4 فروردین 1400 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1602

به "محسنی بندپی: سفرهای غیرضروری موج جدید کرونا را متولد می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محسنی بندپی: سفرهای غیرضروری موج جدید کرونا را متولد می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید