خاطیان تزریق واکسن سهیمه در پایتخت عزل شدند

به گزارش تور هند ارزان، شهردار تهران دستور به عزل خاطیان در جریان تزریق واکسن سهیمه کرونا داده است.

خاطیان تزریق واکسن سهیمه در پایتخت عزل شدند

به گزارش گروه سیاسی خبرنگاران، منابع خبری وابسته به شهرداری تهران از عزل خاطیان در جریان تزریق واکسن سهمیه کرونا با دستور شهردار تهران خبر داده اند.

بنابر اعلام این منابع پس از آنالیز ها تعیین شد تا به امروز تعداد محدودی واکسن برای تزریق به نیرو های خط مقدم مبارزه با کرونا اعم از پرسنل بهشت زهرا (س)، پاکبانان، پرسنل پسماند و … (که شامل نیرو های عملیاتی و اداری مرتبط با مشاغل پرخطر خدمات شهری هستند اعم از زن و مرد) به وسیله وزارت بهداشت تخصیص داده شده است که از این تعداد هیچیک از مدیران شهرداری تا رده 4 مدیریتی تزریقی انجام نداده اند.

همچنین پس از آنالیز ها تعیین شد یک نفر از مسئولان نواحی اقدام به تزریق واکسن از سهمیه فوق نموده است که امروز به همراه 3 نفر از همکاران ذیربط در ناحیه از سمت های خود عزل شدند.

این در حالی است که در آنالیز ها تعیین شد توزیع سهمیه فوق الاشاره در یکی از مناطق منطبق بر پروتکل های مصوب نبوده است و لذا معاون و رئیس خدمات شهری منطقه به دلیل اهمال در نظارت و عدم رعایت پروتکل ها عزل و به مراجع نظارتی معرفی شدند.

برای پیشگیری از رخ دادن چنین تخلفاتی مقرر شد اسامی کلیه بهره مندان از واکسن در سایت شفاف شهرداری تهران بارگذاری گردد و پروتکل سخت گیرانه تزریق با نظارت فنی شرکت شهر سالم و حراست کل شهرداری تهران اعمال گردد.

حناچی صبح امروز با انتشار توئیتی از حساسیت های رسانه ای در اینباره تشکر نموده بود و گفت پیگیری و نظارت بر فرآیند ها و شناسایی افراد خاطی احتمالی همچنان ادامه دارد و در صورت اثبات اهمال یا تخلف مدیران در هر رتبه ای برخورد خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 خرداد 1400 بروزرسانی: 10 خرداد 1400 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1725

به "خاطیان تزریق واکسن سهیمه در پایتخت عزل شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاطیان تزریق واکسن سهیمه در پایتخت عزل شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید