اداره باشگاه استقلال به شیوه سلطانی فر، مجیدی یا مددی؛ تغییرات گسترده در راه است؟

به گزارش تور هند ارزان، به احتمال فراوان در مجمع فردای باشگاه استقلال شاهد تغییرات گسترده در هیات مدیره این باشگاه خواهیم بود.

اداره باشگاه استقلال به شیوه سلطانی فر، مجیدی یا مددی؛ تغییرات گسترده در راه است؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، روز گذشته مهدی علی نژاد در گفت وگویی با اشاره به اختلافات در باشگاه استقلال گفت: باشگاه استقلال طی هفته های اخیر دچار اختلافاتی بین مدیرعامل و هیات مدیره اش شده که این اختلافات آثارش را روی تیم گذاشته و دلخوری هایی ایجاد نموده که باعث شده آدرس غلط به مربیان یا بازیکنان داده گردد. البته قرار است تصمیمات نوی گرفته گردد و ما مذاکراتی با کارگزار انجام دادیم تا ان شاالله شرایط بهتری حاکم گردد.

معاون وزیر ورزش در صحبت های خود در مورد اینکه آیا احمد مددی از استقلال جدا می گردد یا هیات مدیره به صورت سربسته گفت: ان شاالله تصمیمی گرفته می گردد که به نفع باشگاه باشد.

با صحبت های مهدی علی نژاد تعیین است که تغییراتی در استقلال شکل خواهد گرفت و در بنده مدیریتی این باشگاه شاهد رفت و آمدهایی خواهیم بود. در جلسه مجمع فردای باشگاه استقلال که مسعود سلطانی فر در آن حضور خواهد داشت تغییرات گسترده ای در بین اعضای هیات مدیره این باشگاه شکل خواهد گرفت.

ظاهرا وزیر ورزش و جوانان تصمیمات خود را برای تغییرات در استقلال گرفته و به احتمال فراوان شاهد جدایی تمامی اعضای هیات مدیره این باشگاه خواهیم بود. از سوی دیگر شایعاتی پیرامون حضور علی نامداری در بین اعضای هیات مدیره شنیده شده ولی به نظر می رسد وزارت روی این گزینه هنوز به جمع بندی نرسیده و احتمالا وی هم در بین گزینه های نو هیات مدیره این باشگاه حضور نخواهد داشت.

در نشست فردا که در حاشیه جلسه هیات دولت برگزار می گردد اعضای نو هیات مدیره باشگاه استقلال انتخاب و احتمالا تا خاتمه ساعت اداری معرفی خواهند شد. در این بین همه منتظر هستند تا تکلیف احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال تعیین گردد و به نظر می رسد با توجه به گزارش هایی که به وزارت ورزش ارائه شده مددی به اسم مدیرعامل باشگاه به کار خود ادامه خواهد داد مگر اینکه وزیر ورزش در دقیقه 90 تصمیم به تغییرات در راس مدیریت این باشگاه بگیرد.

در حال حاضر حجت نظری، مهدی عبدیان و حمیدرضا آصفی اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال هستند و اسماعیل خلیل زاده بعد از مسائل قضایی از این باشگاه جدا شد. علی نامداری هم به اسم مشاور هیات مدیره این باشگاه فعالیت می نماید اما ظاهرا جدایی این نفرات از بدنه مدیریتی استقلال جدی است و نفراتی نو به اسم اعضای هیات مدیره معرفی خواهند شد.

همه این اتفاقات در شرایطی رخ می دهد که فرهاد مجیدی طی روزهای اخیر موضع گیری های تندی علیه مدیرعامل این باشگاه انجام داده اما به نظر می رسد وزارت ورزش و جوانان تصمیم ندارد تحت تاثیر صحبت های مجیدی اقدامی انجام دهد. مساله ای که روز گذشته و از صحبت های علی نژاد نمایان شد و وی در اظهارات خود تاکید نمود مجیدی در چارچوب وظایف خود عمل و صحبت کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 مرداد 1400 بروزرسانی: 10 مرداد 1400 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1827

به "اداره باشگاه استقلال به شیوه سلطانی فر، مجیدی یا مددی؛ تغییرات گسترده در راه است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اداره باشگاه استقلال به شیوه سلطانی فر، مجیدی یا مددی؛ تغییرات گسترده در راه است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید