اخبار اقتصادی

هشدار روسیه نسبت به وقوع فاجعه در ایستگاه فضایی بین المللی

ترک خوردگی دوباره بدنه ایستگاه فضایی بین المللی که دومین مورد ترک خوردگی در یک ماه اخیر در این مرکز فضایی است، موجب نشت هوا از ایستگاه شده و یوری بوریسوف معاون امور علمی و صنعتی نخست وزیر روسیه نسبت به وقوع فاجعه ای در آن و بروز خطر جانی برای فضانوردان...

24 اردیبهشت 1400

بیوگرافی شهره سلطانی؛ بازیگر پرکار سریال های تلویزیونی

خبرنگاران | سرویس چهره ها - شهره سلطانی بازیگر مشهور سریال قدیمی روزی روزگاری و شلیک نهایی است. او متاهل بوده و مدتی است که با یک بیماری دست و پنجه نرم می نماید. شهره فعالیت خود را از سال 1366 شروع کرد و علاوه بر بازیگری دستی در موسیقی هم دارد. در ادامه بیشتر...

21 اردیبهشت 1400

خبرنگاران استقبال شورای ائتلاف از بیانات نوروزی رهبر انقلاب اسلامی

تهران- خبرنگاران- شورای ائتلاف نیروهای انقلاب از بیانات نوروزی رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره انتخابات ریاست جمهوری استقبال کرد.

20 اردیبهشت 1400

اینترفکس: پاشینیان اواخر آوریل استعفا می دهد

رسانه آمریکایی گزارش داد که به احتمال زیاد نخست وزیر ارمنستان دهه سوم ماه آوریل جاری از سمت خود استعفا می دهد.

17 اردیبهشت 1400

خبرنگاران کنندگان استان در مجلس برای افزایش بودجه فرهنگی بوشهر تلاش کنند

بوشهر-خبرنگاران- رئیس حوزه هنری استان بوشهر گفت: کنندگان حوزه های انتخابیه این استان در مجلس شورای برای افزایش بودجه فرهنگی بوشهر تلاش کنند.

16 اردیبهشت 1400

بنادر کشور 250 میلیون تن ظرفیت دارند

تهران (پانا) - مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: براساس اهداف فنی برنامه ششم توسعه تا انتها سالجاری به دنبال افزایش ظرفیت بنادر از حدود 250 میلیون تن به بالغ بر 280 میلیون تن در سال هستیم.

11 اردیبهشت 1400

برطرف تحریم های آمریکا، اولین اقدام برای احیای برجام است

معاون سیاسی وزیر امور خارجه برطرف تحریم های آمریکا را اولین و ضروری ترین اقدام برای احیای برجام خواند و گفت: ایران آمادگی کامل دارد به محض برطرف تحریم ها و پس از راستی آزمایی آن، اقدامات جبرانی هسته ای خود را متوقف نموده و به اجرای کامل برجام برگردد.

9 اردیبهشت 1400

خبرنگاران رشته توییت های رضا نصری درباره محرمانه بودن سند همکاری ایران و چین

تهران-خبرنگاران- کارشناس حقوق بین الملل درباره محرمانه بودن سند همکاری جامع ایران و چین در توییت هایی در خصوص مقولهٔ محرمانگی توافقات بین المللی و شرایط این توافق خاص میان دو کشور توضیحاتی را ذکر کرد وافکار عمومی رادعوت کرد فارغ از جوسازی های عوام فریبانه...

8 اردیبهشت 1400

چه کشورهایی با چین سند مشارکت راهبردی امضاء کرده اند؟

چین به عنوان یکی از اقتصادهای برتر دنیا اقدام به امضاء سند مشارکت راهبردی با نزدیک به 50 کشور در دنیا کرده است که به نظر سند مشارکت با ایران در پایین ترین سطح امضا شده است.

4 اردیبهشت 1400

رئیس جمهور بهره برداری از سد نهب را همزمان با 5 طرح دیگر کشوری ویدئو کنفرانسی افتتاح کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران قزوین ، این سد که امروز با حضور رئیس جمهور بصورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد در فاصله 45 کیلومتری تاکستان و در جهت شهر آبگرم، واقع شده است و بیش از 36 هزار هکتار از اراضی پایین دست را پوشش خواهد داد.

25 فروردین 1400

تک بانک، موبایل بانک جدید سرمایه روانه بازار شد

نسخه جدید موبایل بانک سرمایه بانام تک بانک و با قابلیت ها و امکانات ویژه به منظور پاسخگویی مطلوب تر به نیازهای مشتریان ارجمند روانه بازار شد.

23 فروردین 1400

همکاری شرکت ملی پُست در تدوین داده های مکانی فضاهای آموزشی

تهران (پانا) - مدیرعامل شرکت ملی پست در آیین امضای تفاهم نامه همکاری با سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور گفت که براساس این تفاهم نامه نقشه های سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور به نقشه های شرکت ملی پست متصل و برای هر مدرسه یک کدپستی تعریف...

21 فروردین 1400

راموس: من اجازه جدایی به رونالدو نمی دادم، از انتقال مسی به رئال مادرید استقبال می کنم

خبرگزاری خبرنگاران- سرخیو راموس اذعان کرد که اگر مسئول خرید های رئال مادرید بود، ارلینگ هالند را نسبت به کیلیان ام باپه در اولویت قرار می داد.

18 فروردین 1400

جدول رنگ بندی شهرستان های نارنجی و قرمز کشور اعلام شد

تهران (پانا) - کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در اطلاعیه شماره 5 خود، ضمن اعلام جدول رنگ ­بندی شهرستان­ های نارنجی و قرمز کشور از تاریخ 25 اسفند تا 15 فرودین 1400 بر ممنوعیت مسافرت از و به شهرهای نارنجی و قرمز تاکید نمود.

16 فروردین 1400

تست رپید کرونا در فرودگاه های خوزستان خبرنگاران

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از الزام مسافران پرواز های خوزستان به ارائه گواهی تست منفی کرونا اطلاع داد و گفت: در صورت همراه نداشتن گواهی، از مسافران در فرودگاه تست رپید گرفته می گردد.

15 فروردین 1400

کاهش 70 درصدی معاملات مسکن تهران در بهمن ، اجاره بها 30 درصد گران شد

به گزارش خبرنگاران، بانک مرکزی گزارش تحولات بازار مسکن شهر تهران در بهمن سال جاری را منتشر کرد.

15 فروردین 1400

آمادگی مشروط رئیس جمهور تونس برای گفتگوی سیاسی

رئیس جمهور تونس آمادگی خود را برای میزبانی از هر گفتگویی بیان کرد به شرط آنکه مشابه گفتگوهای قبلی نباشد و تنها کسانی که واقعا به شایستگی های مردم باور دارند، در آن شرکت نمایند.

14 فروردین 1400

داستان روزی که علی کریمی پولش را در خانه پیرزن جا گذاشت

با علی کریمی رفته بودیم بانک. برای یک کار مالی لازم بود از حساب پول برداریم. در بانک همه او را می شناختند. از مسئول باجه بگیر تا رئیس بانک همه با او خوش و بش می کردند. رئیس بانک و مسئول یکی از صندوق ها از آن استقلالی های تیر بودند. از همان اولی که وارد بانک...

11 فروردین 1400

ارزیابی عملکرد هیات مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب وکار

گزارش نظارت بر اجرای احکام قانونی مجوزهای کسب و کار که به ارزیابی عملکرد هیات مقررات زدایی و تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار با توجه به مصوبات آن در طول فعالیت این هیات پرداخته است، منتشر شد.

8 فروردین 1400

روایت رییس شورای صنفی نمایش از شرایط سینمای ایران یک سال بعد از کرونا خبرنگاران

مرتضی شایسته از درخواست برای تغییر کاربری ده سالن سینما با توجه به رکود نمایش فیلم در ایام مبارزه با شیوع ویروس کرونا خبر داد.

5 فروردین 1400
تعداد: (464)