پارک های علم و فناوری نقش بسزایی در عملیاتی کردن شعار سال دارند

به گزارش تور هند ارزان، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری با همراهی جمعی از مدیران از شرکت های دانش بنیان و واحدهای فناور مستقر در برج فناوری پارک علم و فناوری کرمانشاه بازدید کرد.

پارک های علم و فناوری نقش بسزایی در عملیاتی کردن شعار سال دارند

به گزارش گروه استان های خبرنگاران، معاون استاندار کرمانشاه در این بازدید با اشاره به نام گذاری سال با عنوان فراوری دانش بنیان و اشتغال آفرین تسریع در رشد و توسعه شرکت های دانش بنیان را وظیفه همه دانست و تسریع کرد: توجه و حمایت خاص از واحدهای فناور و شرکت های دانش بنیان می تواند راهگشا بسیاری از مسائل استان باشد.مهرتاش تاکید نمود: مجموعه سازمان جهاددانشگاهی کرمانشاه و پارک علم و فناوری استان با توجه به ظرفیت های بسیار خوبی که دارد نقش بسزایی در عملیاتی کردن شعار سال خواهد داشت.

وی در ادامه حضور جوانان نخبه و با انگیزه و فعال در شرکت های دانش بنیان و واحد های فناور استان را مایه غرور دانست و ادامه داد: قول می دهیم حمایت های خاصی برای رونق فعالیت های این شرکت ها داشته باشیم.

در ادامه رییس پارک علم و فناوری کرمانشاه از افتتاح برج فناوری به عنوان یکی از اتفاقات ویژه در سال گذشته یاد کرد و اضافه کرد: این برج که یکی از بزرگترین برج های فناوری در کشور است با مساحت 20 هزار مترمربع در 16 طبقه احداث شده هم اکنون پنج طبقه این برج بهره برداری شده و مابقی طبقات هم امسال به بهره برداری می رسدکه ظرفیت استقرار 110 واحد فناور را دارد.

آزادی گفت: تدوین برنامه توسعه اقتصاد دانش بنیان استان یکی از مهم ترین ماموریت ماست که با جدیت امسال آن را دنبال خواهیم کرد.

رییس پارک علم و فناوری کرمانشاه گفت: برنامه ریزی برای توسعه اشتغال دانش بنیان از حوزه های اولویت دار پارک در امسال است که در این زمینه ایجاد 1000 شغل را برای امسال هدف گذاری نموده ایم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 تیر 1401 بروزرسانی: 9 تیر 1401 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 2165

به "پارک های علم و فناوری نقش بسزایی در عملیاتی کردن شعار سال دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارک های علم و فناوری نقش بسزایی در عملیاتی کردن شعار سال دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید