وزیر ارتباطات: انحصار چه بر سر کشور خواهد آورد؟

به گزارش تور هند ارزان، تهران (پانا) - وزیر ارتباطات با بیان این که برخی از افراد نسل قدیم، حاضر نیستند صندلی ها را به دیگر نسل ها بدهند و سهمی برای ارزش ها و نگرش های آنان قائل نیستند، گفت این انحصار چه بر سر کشور خواهد آورد؟

وزیر ارتباطات: انحصار چه بر سر کشور خواهد آورد؟

محمدجواد آذری جهرمی در صفحه اینستاگرامی خود با انتشار ویدیویی نوشت: بچه ها در گهواره سال 42، شدند جوانان شگفتی آفرین انقلاب. بعد از آن، نسلی از همان ها سکان های مدیریتی را در عرصه های مختلف کشور به دست گرفتند.

وزیر ارتباطات اضافه کرد: نسل جوانان انقلاب مدام پیرتر شدند و چون غالب صندلی های مدیریتی صرفا بین همان نسل جابه جا می شود، میانگین سن کابینه ها و مناصب مدیریتی، همراه آن ها پیرتر می شود. پس خیلی برایمان عجیب نیست که از دولتِ چهارمِ بعد از انقلاب، هر دوره سن کابینه حدود 3 تا 4 سال پیرتر شده است!

وی تاکید کرد: این نسل (با بیش از 55سال سن) که حالا سهم شان به حدود 15 درصد از کل جمعیت ایران رسیده است؛ هنوز حدود 85 درصد پست های مدیریتی را در کشور در اختیار دارند و احتمالا به غیر از قدرت، در ثروت هم غلبه سهم شان چشم گیر خواهد بود.

وزیر ارتباطات گفت: نسل انقلابیونی که نه حاضرند صندلی ها را به دیگر نسل ها و فرزندان خود بدهند و نه سهمی برای ارزش ها و نگرش های آنان قائل شوند. این انحصار چه بر سر کشور خواهد آورد؟

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 29 تیر 1400 بروزرسانی: 29 تیر 1400 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1805

به "وزیر ارتباطات: انحصار چه بر سر کشور خواهد آورد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وزیر ارتباطات: انحصار چه بر سر کشور خواهد آورد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید