واکنش مترو تهران به تصاویر ازدحام جمعیت

به گزارش تور هند ارزان، تصاویر منتشر شده در رسانه ها نشان می دهد که مترو تهران در اولین روز اجرای محدودیت های شدید کرونایی با ازدحام جمعیت روبه رو شده است. با این حال مقامات مترو می گویند از تعداد مسافران کاسته شده است.

واکنش مترو تهران به تصاویر ازدحام جمعیت

به گزارش خبرنگاران، این انتظار وجود دارد که با اجرای محدودیت های شدید کرونا حداقل در رفت و آمد ها در کلانشهرها به ویژه تهران کاسته گردد، اما تصاویری که رسانه های منتشر نموده اند خلاف این انتظار است و همچنان وسایل نقلیه عمومی در تهران مملو از جمعیت هستند.

این در حالی است که براساس محدودیت ها بسیاری از کسب و کارها از امروز تعطیل اند و روزانه یک سوم کارمندان به سر کار می فرایند.

با این حال مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران با اشاره به اینکه سرفاصله حرکت قطارها همزمان با اجرای محدودیت های مربوط به کرونا کاهش نیافته است، گفت: به غیر از ایستگاه های تقاطعی تقریبا آمار مسافران در سایر ایستگاه ها کاهش یافته است

فرنوش نوبخت اضافه نمود: بر اساس آنالیز های اولیه به نظر می رسد تا حدودی از آمار مسافران کاسته شده باشد، البته امروز اولین روز اجرای محدودیت ها است و منتظر هستیم آمار تا سرانجام روز به صورت دقیق به دست آید.

او اضافه نمود: سرفاصله حرکت قطارها امروز همزمان با اجرای محدودیت های مربوط بهکرونا نسبت به قبل هیچ تغییری ننموده و سرفاصله حرکت قطارها در خط سه مترو 2 دقیقه و در خط یک و 4 سه و نیم دقیقه است.

مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران ادامه داد: همچنین خط 5 دارای قطار اکسپرس است که مشابه روزهای قبل خدمت رسانی در مترو به مسافران در حال اجرا است.

نوبخت گفت: در ایستگاه های تقاطعی احتمال افزایش مسافر وجود دارد و تصاویر منتشر شده در فضای مجازی طی امروز ممکن است مربوط به ایستگاه های تقاطعی باشد.

منبع: فرارو
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1422

به "واکنش مترو تهران به تصاویر ازدحام جمعیت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش مترو تهران به تصاویر ازدحام جمعیت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید