نیمه اول باید سه گل دیگر به پرسپولیس می زدیم

به گزارش تور هند ارزان، مربی تیم فوتبال استقلال تهران گفت: در نیمه اول برتر از حریف بودیم و باید سه گل دیگر هم وارد دروازه پرسپولیس می کردیم.

نیمه اول باید سه گل دیگر به پرسپولیس می زدیم

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، مجید نامجومطلق در نشست خبری انلاین پس از دربی نود و سوم پایتخت بین تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال تهران گفت: به طرفداران استقلال تبریک می گویم که جایشان خالی بود. در نیمه اول فوتبال خوبی را به نمایش گذاشتیم و به گل رسیدیم و سه موقعیت گل دیگر را هم از دست دادیم.

وی ادامه داد: با آغاز نیمه دوم با وجود اینکه گفته بودیم هشت دقیقه اول را مدارا نمایند تا جریان بازی به نفع ما گردد اما متاسفانه روی یک خطا که فکر می کنم خطا نبود گل مساوی را خوردیم. در این صحنه تاکید زیادی نموده بودیم که بازیکنان مراقب باشند اما غفلت کردند و در لحظه ای که فرشید اسماعیلی بیرون بود گل مساوی را دریافت کردیم.

مربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: می دانستیم که پرسپولیس به خاطر یک گل عقب بودند آغاز بازی را با حمله در پیش می گیرد. ما توصیه کردیم که کنترل نمایند بازی را و حریف به دروازه ما نزدیک نگردد. با این حال در آن صحنه داور اشتباه کرد و از همان نقطه ای که در جریان بود و اسماعیلی بیرون بود، از فضای خالی پرسپولیس به گل رسید.

وی ادامه داد: بعد از این گل بای به تعادل کشیده شد. متاسفانه روی غفلت و غافلگیری در دقایق آخر گل دوم را خوردیم اما بازیکنان ما با غیرت به بازی برگشتند. کلید برد ما گلی بود که در وقت اضافه نیمه دوم زدیم.

نامجومطلق ادامه داد: با توجه به اینکه ما سه هافبک خود را به علت مصدومیت از دست دادیم نگران بودیم اما در ضربات پنالتی دروازه بان خوبی داشتیم و پنالتی زن های خوبی هم داشتیم و توانستیم به پیروزی برسیم. امیدوارم بتوانیم یک جام بگیریم و به طرفداران تقدیم کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 مهر 1399 بروزرسانی: 20 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1275

به "نیمه اول باید سه گل دیگر به پرسپولیس می زدیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیمه اول باید سه گل دیگر به پرسپولیس می زدیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید