نرخ جریمه ماسک نزدن راننده: 100 هزار تومان، رئیس پلیس پایتخت: خودروی پلاک تهران مجاز به خروج نیست، تمام خودرو ها بازگردانده می شوند

به گزارش تور هند ارزان، سردار حسین رحیمی از جریمه 5 هزار و 7 راننده که از ماسک استفاده نکرده بودند اطلاع داد و گفت: همچنین برای 9061 راننده ای که سرنشینان آنها از ماسک استفاده نکرده بودند هم جریمه صادر شده است.

نرخ جریمه ماسک نزدن راننده: 100 هزار تومان، رئیس پلیس پایتخت: خودروی پلاک تهران مجاز به خروج نیست، تمام خودرو ها بازگردانده می شوند

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در مصاحبه با شبکه خبر گفت: یکی از بحث های نظارتی بر کاهش شیوع کرونا در کشور، بحث اصناف است که بیش از 50 واحد گشتی با همکاری تعزیرات، اماکن، اصناف و دیگر دستگاه های مرتبط، پاساژها، مال ها و سایر مغازه ها را زیر نظر دارند.

وی اضافه نمود: کنترل واحد های صنفی در سطح شهر تهران به طور جد و شبانه روز انجام می گردد و تا به الان از 39 هزار و 251 واحد صنفی بازدید شده است.

رئیس پلیس پایتخت گفت: بیش از 25 هزار واحد صنفی پروتکل های بهداشتی را رعایت نکرده اند که به آن ها تذکر دادیم. همچنین 259 واحد صنفی را هم جریمه کردیم و 234 واحد صنفی متخلف را پلمب کردیم. البته این را بگویم که این طرح با جدیت همچنان ادامه دارد.

رحیمی توضیح داد: این طرح در بازار عظیم تهران و همچنین در پاساژ ها بر اساس دسته بندی های مختلف دنبال می گردد.

وی با اشاره به محدودیت های ترددی ستاد ملی مقابله با کرونا که از 12 ظهر امروز شروع شده است، گفت: مأموران پلیس راه پایتخت در مبادی ورودی و خروجی شهر حضور دارند. هیچ خودرویی با پلاک تهران مجاز به خروج از استان نیست و تمام خودرو ها به داخل شهر بازگردانده می شوند.

سردار رحیمی توضیح داد: خودرویی که پلاک تهران دارد نه می تواند از استان خارج گردد و نه ماشینی که پلاک تهران ندارد می تواند وارد استان گردد. کنترل ها به صورت کامل در حال اجرا شدن است و از 12 ظهر امروز تا نیمه شب آدینه ادامه دارد.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به جرایم عدم استفاده از ماسک در خودرو ها گفت: همانطور که گفتم راننده خودرویی که ماسک استفاده نکرده 100 هزار تومان به ازای هر سرنشین 20 هزار تومان جریمه می گردد.

وی در سرانجام اظهار داشت: تا به الان برای 5 هزار و 7 نفر از رانندگانی که ماسک استفاده نکردند، جریمه صادر شده و همچنین رانندگان برای 9 هزار و 61 نفر از سرنشینان خودرو که از ماسک استفاده نکرده بودند جریمه شدند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 آذر 1399 بروزرسانی: 17 آذر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1393

به "نرخ جریمه ماسک نزدن راننده: 100 هزار تومان، رئیس پلیس پایتخت: خودروی پلاک تهران مجاز به خروج نیست، تمام خودرو ها بازگردانده می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نرخ جریمه ماسک نزدن راننده: 100 هزار تومان، رئیس پلیس پایتخت: خودروی پلاک تهران مجاز به خروج نیست، تمام خودرو ها بازگردانده می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید