ممنوعیت توقف خودروها مقابل بوستان های پایتخت در روز طبیعت

به گزارش تور هند ارزان، تهران (پانا) - فرمانده انتظامی تهران عظیم با اشاره به مصوبه ستادملی مقابله با کرونا مبنی بر تعطیلی بوستان های پایتخت در روز طبیعت بیان کرد توقف و پارک خودروها در اطراف بوستان های شهر هم در این روز ممنوع است.

ممنوعیت توقف خودروها مقابل بوستان های پایتخت در روز طبیعت

به گزارش ایرنا، سردار حسین رحیمی روز چهارشنبه به خبرنگاران شرح داد: روز گذشته مصوبه ستاد ملی کرونا مبنی بر تعطیلی بوستان های پایتخت ابلاغ شد که در تلاشیم با همکاری شهرداری تهران ورودی تمامی بوستان های پایتخت در روز 13 فروردین مسدود گردد.

وی اضافه نمود: همانطور که شهروندان در سال گذشته همکاری بسیار خوبی با پلیس داشتند سال جاری هم درخواست داریم که شهروندان در روز طبیعت به بوستان های پایتخت مراجعه ننمایند.

فرمانده انتظامی تهران عظیم با بیان اینکه توقف و پارک خودروها در اطراف محوطه بوستان های شهر در روز طبیعت ممنوع استف ادامه داد: در صورت رعایت نکردن شهروندان هم بحث جریمه و هم موضوع انتقال خودروها از مقابل بوستان ها توسط پلیس اجرایی می گردد.

وی گفت: آمار شیوع ویروس کرونا در تهران نگران نماینده است و از شهروندان می خواهیم در روز طبیعت از هر گونه دور همی و تجمع خودداری نمایند.

بنابر این گزارش،2 هزار و 289 بوستان شهری و جنگلی در مناطق 22 گانه پایتخت واقع شده که بوستان جوانمردان، نهج البلاغه، چیتگر، شهدای خلیج فارس، یاس فاطمی، تلو، ارم، سرخه حصار و ولایت از جمله آنها است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 30 فروردین 1400 بروزرسانی: 30 فروردین 1400 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1654

به "ممنوعیت توقف خودروها مقابل بوستان های پایتخت در روز طبیعت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممنوعیت توقف خودروها مقابل بوستان های پایتخت در روز طبیعت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید