توافق 2 شرکت دانش بنیان با هیات تجاری ارمنستان برای صادرات محصول

به گزارش تور هند ارزان، به گزارش خبرنگاران، پاویون شرکت های دانش بنیان در بیست وهفتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از 27 اردیبهشت ماه جاری با حمایت صندوق نوآوری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا شده است.

توافق 2 شرکت دانش بنیان با هیات تجاری ارمنستان برای صادرات محصول

هماهنگی برای حضور و بازدید مسئولان کشور و هیئت های تجاری داخلی و خارجی و بعلاوه برگزاری جلسات مذاکرات تجاری با مشتریان بزرگ، بخشی از خدماتی است که در این پاویون از سوی صندوق نوآوری و شکوفایی به شرکت های دانش بنیان ارائه می گردد.

بر همین اساس در حاشیه این نمایشگاه، یک هیات تجاری و فناوری از کشور ارمنستان توانست با تدارکات پیش بینی شده از سوی صندوق نوآوری، با دو شرکت دانش بنیان ایرانی تفاهم نامه هایی را منعقد کند.

توافقنامه اول مربوط به توافق یک شرکت دانش بنیان با هیات ارمنستانی برای ری برند و ثبت شرکت در این کشور و در مرحله بعد صادرات محصول به ارمنستان بود.

بعلاوه یک شرکت دانش بنیان نیز برای تست و آزمون محصول و سپس صادرات محصول به ارمنستان با هیات تجاری این کشور به توافق رسید.

این دو توافقنامه از حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی برخوردار است.

در پاویون شرکت های دانش بنیان در نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی که از روز 27 اردیبهشت با حمایت صندوق نوآوری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا شده و تا روز 30 اردیبهشت ادامه دارد، 15 شرکت دانش بنیان به ارائه محصولات و توانمندی های خود پرداخته اند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1402 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 2331

به "توافق 2 شرکت دانش بنیان با هیات تجاری ارمنستان برای صادرات محصول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توافق 2 شرکت دانش بنیان با هیات تجاری ارمنستان برای صادرات محصول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید