اصلاح قانون اساسی، دست خارجیان را از خاک روسیه کوتاه می نماید

به گزارش تور هند ارزان، در حالی که تعیین شد 77.92 درصد مردم روسیه از اصلاح قانون اساسی کشورشان حمایت کردند، سفیر روسیه در واشنگتن نیز گفت: این اصلاحات به کوشش های خارجی برای مداخله در امور داخلی و جدا کردن پاره ای از خاک این کشور خاتمه خواهد داد.

اصلاح قانون اساسی، دست خارجیان را از خاک روسیه کوتاه می نماید

همراه دور زمین باشید و با تور ارزان روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش گروه بین الملل تور هند ارزان به نقل از خبرگزاری تاس، آناتولی آنتونوف سفیر روسیه در ایالات متحده بعد از انداختن رأی خود در همه پرسی مربوط به اصلاح قانون اساسی روسیه در واشنگتن در جمع تور هند ارزان خاطرنشان کرد که این اصلاحات به کوشش های خارجی برای دخالت در امور داخلی روسیه و جدا کردن حتی بخشی از خاک کشور انتها خواهد داد.

سفیر روسیه گفت: نکته ای که من نمی توانم به آن توجه نکنم، مربوط به سیاست خارجی و امنیتی روسیه است. فکر می کنم رأی امروز ما به تمامی کوشش های خارج برای دخالت در امور داخلی ما و به خصوص دست یابی به بخشی از خاک فدراسیون روسیه انتها دهد. برای هر سانتیمتر از سرزمین روسیه، مردم این کشور جان خود را فدا نموده و خون های زیادی برا ی حفظ آن ریخته شده است.

آنتونوف یادآور شد: نتیجه اراده امروز ملت روسیه تقویت حاکمیت روسیه، از جمله از لحاظ اجتماعی و مالی خواهد بود و امروز برای تمامی مردم ما، از جمله شهروندانی که در ایالات متحده زندگی می نمایند، اهمیت زیادی دارد تا بتوانند سهمی در توسعه هر چه بیشتر کشور داشته باشند.

ضمن اینکه، کمیته مرکزی انتخابات روسیه هم شمارش کلیه آراء ریخته شده به صندوق های رأی گیری در همه پرسی اصلاح قانون اساسی این کشور را به انتها رسانده و خاطرنشان کرد که 77.92 درصد از شرکت نمایندگان از اصلاح قانون اساسی روسیه حمایت کرد ن د و 21.27 درصد از رأی دهندگان هم با انجام این اصلاحات مخالفت کردند.

این کمیته میزان مشارکت مردمی در همه پرسی را 65 درصد خاطرنشان کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 9 شهریور 1399 بروزرسانی: 9 شهریور 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1189

به "اصلاح قانون اساسی، دست خارجیان را از خاک روسیه کوتاه می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصلاح قانون اساسی، دست خارجیان را از خاک روسیه کوتاه می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید