ارتقاء امنیت سلامت جامعه بدون رعایت تک تک افراد جامعه میسر نخواهد بود

به گزارش تور هند ارزان، معاون اجتماعی پلیس پایتخت با بیان اینکه ارتقاء امنیت سلامت جامعه بدون رعایت تک تک افراد جامعه امکان پذیر نخواهد بود، گفت: با همراهی مردم و مشارکت اجتماعی شهروندان می توانیم بر کرونا ویروس فائق شویم و زودتر از شر این بیماری خلاص شویم.

ارتقاء امنیت سلامت جامعه بدون رعایت تک تک افراد جامعه میسر نخواهد بود

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ مراد مرادی با تبریک سال جدید به شهروندان و آرزوی سالی سرشار از موفقیت و آرامش برای آنان، گفت: نوروز رایحه دل انگیز جلوه های زیبای طبیعت که نشان از تجلی حیات، عظمت و خواست خالق هستی است و فرصتی است که در کنار زیبایی طبیعت مهربانی های خود را نثار همگان کنیم.

این مقام انتظامی گفت: سال نود و نه را در حالی شروع می¬کنیم که مهمان ناخوانده ویروس کرونا را در کنار خود می بینیم که نه تنها کلیه افراد جامعه کشورمان را بلکه اکثریت افراد دنیا در حال مبارزه با این ویروس هستند.

سرهنگ مرادی با بیان اینکه هر چند نا خواندگی این ویروس موجب افزایش بار روانی حاکم بر جامعه شده است، گفت: با همراهی مردم و مشارکت اجتماعی شهروندان می توانیم بر ویروس کرونا فائق شویم و زودتر از شر این بیماری خلاص یابیم.

وی گفت: خدا را شاکریم که با همدلی و مشارکت های مردمی سالی پر از آزمون های سخت الهی را پشت سر گذاشته ایم. در این مرحله نیز همکاری و مشارکت مردمی در از بین بردن ویروس کرونا لازم است و بدون همکاری مردم در واقع پیروزی بر این ویروس و حفظ سلامت عمومی جامعه غیر ممکن خواهد بود.

وی گفت: شعار در خانه بمانیم و سفر نرویم را سر لوحه خویش در تعطیلات نوروزی قرار دهیم و صله رحم و دید و بازدید عید را بصورت مجازی و تلفنی انجام دهیم که انشاء الله بتوانیم بر این ویروس فائق آییم.

معاون اجتماعی تهران عظیم به مردم توصیه کرد: مسئولیت اجتماعی ایجاب می نماید به هیچ وجه در این ایام تعطیلات نوروزی به سفر نرویم و به پویش در خانه بمانیم بپیوندیم تا حداقل از انتقال ویروس از شهری به شهر دیگر و از خانه ای به خانه دیگر جلوگیری کنیم.

این مقام انتظامی با اشاره به این که مقاومت های بدنی افراد در مقابل ویروس کرونا مختلف است و امکان دارد فردی صرفا ناقل بیماری باشد، گفت: در این ایام حتی صله ارحام و دید و بازدید عید را انجام نداده و موجب به خطر افتادن جان خود و یا دیگران نشویم.

وی در سرانجام عنوان نمود: ارتقاء امنیت سلامت جامعه بدون رعایت تک تک افراد جامعه امکان پذیر نخواهد بود و همکاری مردم در قطع حلقه های انتقال ویروس کرونا در کنار کادر درمانی مهم می باشد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 20 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 991

به "ارتقاء امنیت سلامت جامعه بدون رعایت تک تک افراد جامعه میسر نخواهد بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتقاء امنیت سلامت جامعه بدون رعایت تک تک افراد جامعه میسر نخواهد بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید