اجباری شدن استفاده از ماسک در مناطقی از اسپانیا

به گزارش تور هند ارزان، اعمال محدودیت ها در اسپانیا از اواسط ماه ژوئن در این کشور به تدریج برداشته و فعالیت های عمومی از سر گرفته شد اما با برداشته شدن هر چه بیشتر محدودیت ها و عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی تعداد موارد جدید ابتلا در این کشور رو به افزایش است. در روزهای سه شنبه و چهارشنبه موارد جدید ابتلا دو برابر شده است.

اجباری شدن استفاده از ماسک در مناطقی از اسپانیا

مقامات اسپانیا استفاده از ماسک را در مناطق شمال شرق این کشور اجباری کردند.

به گزارش ایسنا، مقامات اسپانیایی با توجه به افزایش موارد ابتلا به بیماری کووید-19 استفاده از ماسک را در مناطق شمال شرق این کشور اجباری کردند و افرادی که از این قانون سرپیچی نمایند 100 یورو جریمه می شوند همچنین استفاده از ماسک در شهر بارسلون و حاشیه منطقه کاتالونیا به دنبال افزایش موارد ابتلا به بیماری کووید-19 اجباری شده است.

اعمال محدودیت ها در اسپانیا از اواسط ماه ژوئن در این کشور به تدریج برداشته و فعالیت های عمومی از سر گرفته شد اما با برداشته شدن هر چه بیشتر محدودیت ها و عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی تعداد موارد جدید ابتلا در این کشور رو به افزایش است. در روزهای سه شنبه و چهارشنبه موارد جدید ابتلا دو برابر شده است.

به گزارش ایسنا به نقل از مدیکال اکسپرس، بیشترین افزایش مبتلایان در منطقه کاتالونیا بوده که در مدت 24 ساعت 52 مورد جدید شناسایی شده است.

منبع: عصر ایران
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 16 شهریور 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1203

به "اجباری شدن استفاده از ماسک در مناطقی از اسپانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجباری شدن استفاده از ماسک در مناطقی از اسپانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید