13 ایده جذاب برای طراحی ناخن در فصل بهار و تابستان

به گزارش تور هند ارزان، یک مانیکور زیبا و جذاب در تمامی فصل های سال می تواند جلوه جذاب و دل نشینی به استایل شما بدهد، به ویژه در فصل های باطراوت بهار و تابستان، مانیکورهای جدید و هیجان انگیز در کنار آیتم های رنگی شاد و خنک تابستانه و بهاره می توانند جذابیت و طراوت استایل تان را چند برابر نمایند. در سال های اخیر با توجه به محبوبیت انواع مدل های مانیکور و پدیکور، ناخن کاران ماهر از روش ها و متدهای جدید و متنوعی برای طراحی ناخن استفاده می نمایند و فراوری نمایندگان محصولات آرایشی هر ساله دنیای متنوعی از رنگ ها و طرح های جدید لاک ناخن را در بازار عرضه می نمایند.

13 ایده جذاب برای طراحی ناخن در فصل بهار و تابستان

جهت دریافت مشاوره خدمات تعرفه طراحی کاتالوگ از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

امروز در مجله خبرنگاران قصد داریم دوازده مدل جذاب و مد روز ناخن ، مناسب فصل بهار و تابستان را به شما معرفی کنیم. با ما همراه باشید.

  • 8 ترکیب رنگ جذاب و مد روز برای خانم ها

1. طراحی ناخن با رنگ های پاستلی

رنگ های پاستلی یادآور طراوت و شادابی بهاری هستند. در فصل بهار یکی از بهترین ایده ها برای آرایش ناخن استفاده از رنگ های پاستلی است که در چند سال اخیر هم بسیار ترند و محبوب بوده اند. برای این که رنگ های پاستلی در کنار هم جلوه ای دوست داشتنی و بهاری به ناخن هایتان بدهند می توانید از چند رنگ مانند صورتی، آبی، زرد و سبز پاستلی بهره ببرید.

اگر به طرح های ساده علاقمندید کافی است هر کدام از ناخن هایتان را به یک رنگ اختصاص بدهید و اگر دوست دارید آرایش ناخن هایتان خاص تر باشد، از یک رنگ پایه مانند سفید یا رنگ نود به عنوان پس زمینه بهره ببرید و روی ناخنتان را با استفاده از رنگ های پاستلی طرح دار کنید.

2. طراحی ناخن به شکل گرادیان

روش مانیکور گرادیان یکی از روش های بسیار جذاب و آسان برای طراحی ناخن هاست که در چند سال اخیر به یکی از مدل های ترند و محبوب ناخن تبدیل شده است.

برای این که ناخن هایتان را به روش گرادیان مدل بدهید کافی است تناژ های مختلف از یک رنگ را انتخاب کنید و برای رنگ آمیزی ناخن هایتان از کمرنگ به پررنگ و یا برعکس بروید. به عنوان مثال تناژ قهوه ای-کرم را انتخاب کنید و برای ناخن شصت تان از قهوه ای تیره، برای ناخن سبابه از قهوه ای متوسط، برای انگشت وسط از کرم پررنگ، برای انگشت حلقه از کرم روشن و برای انگشت کوچک از رنگ شیری بهره ببرید. در این حالت شما یک طرح گرادیان بسیار زیبا و شیک دارید.

بر حسب سلیقه و رنگ لباس و رنگ پوستتان می توانید رنگ هایی مانند نارنجی، سبز، آبی، قرمز، بنفش و… را انتخاب کنید و تناژ های مختلف این رنگ ها را بر روی ناخن هایتان به کار ببرید.

3. مانیکور زرد درخشان

رنگ زرد که یکی از رنگ های شاد و زیبا در چرخه رنگ ها محسوب می گردد، توسط شرکت پیتون به عنوان رنگ سال 2021 انتخاب شده است. زرد رنگی خاص است که حس طراوت، شادابی و سلامت را منتقل می نماید. در تابستان و بهار سال جاری هم رنگ زرد درخشان چه برای رنگ پوشاک و اکسسوری ها و چه برای رنگ ناخن ها بسیار ترند و محبوب است.

  • شرکت پنتون رنگ سال 2021 را اظهار داشت؛ ترکیبی از استقامت و امید به زندگی

4. طرح گل دار

استفاده از طرح گل های زیبا و متنوع در مانیکور یکی از مدل های جذاب و زیبای بهاری است که به دست هایتان جلوه ای ملیح و بهاری می دهد. اگر امکان رفتن به سالن های زیبایی را ندارید خودتان هم به راحتی می توانید طرح های گل دار زیبا را بر روی ناخن هایتان ایجاد کنید.

بهتر است به عنوان رنگ پایه از سفید، رنگ های نود، صورتی روشن مات یا یک بیس بی رنگ و براق بهره ببرید و با استفاده از لاک های طراحی، انواع برچسب ها و قلم مو های ظریف ناخن با استفاده از رنگ هایی مانند، قرمز، نارنجی، ارغوانی، زرد و سبز و… طرح هایی ساده از گل ها، گلبرگ ها و برگ ها روی ناخن هایتان ایجاد کنید و سپس با استفاده از تاپ کوت، این طرح های زیبا را روی ناخن هایتان تثبیت کنید.

می توانید بر روی تمامی ناخن هایتان از طرح گل بهره ببرید یا یکی از ناخن های هر دست را طراحی نموده و هماهنگ با آن سایر ناخن ها را به شکل ساده لاک بزنید.

5. طرح های انتزاعی

طرح های انتزاعی در چند سال اخیر به یکی از خاص ترین و ترند ترین مدل های طراحی ناخن تبدیل شده اند. اگر به استایل مینیمال علاقه مندید می توانید طرح های انتزاعی ساده را انتخاب کنید و در غیر این صورت می توانید به سراغ طرح های انتزاعی پیچیده و خاص بروید.

اگر امکان مراجعه به سالن های زیبایی را ندارید خودتان هم می توانید با استفاده از لاک های طراحی تیره و روشن، برچسب های ناخن و کمی خلاقیت طرح هایی انتزاعی جذاب و خاص را بر روی ناخن هایتان پیاده سازی کنید.

6. ترکیب فیروزه ای و طلایی

رنگ آبی فیروزه ای یکی از رنگ های چشم گیر و جذاب است که در ترکیب با طلایی، ترکیبی بسیار ظریف، جذاب و چشم نواز را ایجاد می نماید. این ترکیب رنگی که در سال های متمادی جرو ترکیب های ترند و محبوب در اکسسوری ها و پوشاک بوده است برای طراحی ناخن هم ترکیب زیبایی را پدید می آورد.

می توانید این دو رنگ زیبا را همراه با یکدیگر به صورت طرح های مدل دار و یا ساده و کلاسیک بر روی ناخن هایتان به کار ببرید و ترکیب رنگی چشم نواز و زیبایی را بر روی ناخن هایتان داشته باشید.

7. مانیکور رنگ سبز نعنایی

این رنگ جذاب و باطراوت نویده دهنده بهار است و در روز های سرسبز بهار، می تواند زینت بخش دستان شما باشد. می توانید از تناژ های روشن یا تیره این رنگ بهره ببرید و یا چند تناژ مختلف را با یکدیگر ترکیب کنید. ترکیب رنگ سبز نعنایی با مشکی و سفید هم می تواند جذاب و چشم نواز باشد.

8. مانیکور ترکیبی مات و براق

این روش طراحی ناخن که در چند سال اخیر جزو مدل های ترند و مد روز بوده است، در عین سادگی جلوه ای بسیار شیک و خاص دارد. برای این که ترکیب شیک تری را داشته باشید بهتر است از یک رنگ لاک بهره ببرید. به عنوان مثال لاک مشکی مات بزنید و رویش با استفاده از لاک مشکی براق طرح هایی را ایجاد کنید و یا این که چند ناخن را لاک براق و بقیه ناخن ها را لاک مات بزنید.

9. طرح تک خال

یکی از مدل های مینیمال و خاص برای آرایش ناخن، طرح تک خال است. این طرح مینیمال بسیار ساده است و در عین سادگی طرحی انتزاعی و جالب توجه دارد. در این روش می توانید برای ناخن هایتان یک رنگ روشن و یا نود را انتخاب کنید سپس با استفاده از لاک طراحی و یا حتی یک گوش پاک کن، یک نقطه درقسمت پایینی ناخنتان ایجاد کنید؛ برای ایجاد این نقطه می توانید از رنگ های تیره بهره ببرید که کنتراست مناسبی با رنگ پس زمینه ناخن داشته باشند.

10. ترکیب صورتی روشن و سفید

یکی دیگر از نمادهای بهار شکوفه های بهاریست و ترکیب دو رنگ صورتی کمرنگ و سفید به خوبی این ترکیب ملیح و زیبا را در ذهن تداعی می نماید. می توانید طرحی از شکوفه های بهاری را روی چند ناخن و یا تمامی ناخن ها پیاده کنید و یا ناخن هایتان را با ترکیب این دو رنگ به شکل ساده لاک بزنید.

11. طراحی ناخن کالر بلاک

در این نوع طراحی ناخن از طرح های مربعی، مثلثی و گوشه دار برای طراحی ناخن ها استفاده می گردد. برای این که طرح ناخن ها جلوه جذاب تری داشته باشد بهتر است از ترکیب رنگ های روشن و تیره در کنار یکدیگر بهره ببرید.

این نوع طراحی ناخن به راحتی با برچسب های ناخن قابل انجام است بنابراین اگر نتوانستید برای مانیکور ناخن هایتان به سالن های زیبایی مراجعه کنید، این مدل شیک و مد روز برایتان کارآمد و مناسب خواهد بود.

12. ترکیب رنگی سال: زرد و طوسی

ترکیب رنگ زرد و طوسی یک ترکیب بسیار ظریف و جذاب است که به انتخاب شرکت پنتون به عنوان ترکیب رنگی سال 2021 انتخاب شده است. رنگ طوسی برای متعادل کردن روشنایی زرد استفاده می گردد. بر حسب سلیقه تان می توانید مدل های طرح دار که ترکیبی از این دو رنگ هستند را برای مانیکور ناخن ها بهره ببرید و یا ناخن هایتان را با ترکیب این دو رنگ به شکل ساده لاک بزنید.

13. فرنچ رنگارنگ

فرنچ کلاسیک سفید در سال های اخیر یکی از مجبوب ترین مدل های مانیکور ناخن بوده است. در فصل های بهار و تابستان می توانید به جای رنگ سفید از رنگ های شاد و درخشان برای فرنچ ناخن هایتان بهره ببرید و به دستانتان جلوه ای مد روز و با طراوت بدهید.

اگر نخواستید به سالن های زیبایی مراجعه کنید فرنچ ناخن به سادگی با استفاده از برچسب های ناخن در منزل قابل انجام است؛ کافی است از یک رنگ خنثی و یا یک برق ناخن به عنوان بیس بهره ببرید و سپس با استفاده از برچسب های مخصوص فرنچ طرح دلخواهتان را ایجاد کنید.

سخن آخر

بسیاری از مدل هایی که در این مطلب به شما معرفی کردیم به سادگی در منزل قابل انجام هستند. فقط به خاطر داشته باشید که برای ماندگاری مانیکور و زیباتر شدن هرچه بیشتر ناخن ها بهتر است از بیس کوت (محلولی برای استفاده زیر لاک) و تاپ کوت بهره ببرید. تمیز کردن پوست اطراف ناخن ها پس از اتمام کار از دیگر نکات تاثیر گذار است. برای تمیز کردن پوست اطراف ناخن ها یک برس لاک قدیمی یا یک گوش پاک کن را به محلول لاک پاک کن آغشته نموده و دور ناخن هایتان را تمیز کنید.

همواره به خاطر داشته باشید که سلامت ناخن ها در زیبایی دست ها بسیار تأثیرگذار است، برای حفظ سلامت و طراوت ناخن ها به شکل روتین از محصولات تقویتی مخصوص ناخن بهره ببرید تا ناخن هایی محکم و سالم داشته باشید.

منابع: thetrendspotter , cosmopolitan

منبع: دیجی استایل
انتشار: 29 فروردین 1400 بروزرسانی: 29 فروردین 1400 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1653

به "13 ایده جذاب برای طراحی ناخن در فصل بهار و تابستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "13 ایده جذاب برای طراحی ناخن در فصل بهار و تابستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید