سرانجام دوران مهندس در استقلال؛ خیال پرسپولیسی ها راحت شد

به گزارش تور هند ارزان، تهران (پانا) - یکی از بازیکن هایی که طرفداران استقلال برای موفقیت در فصل آینده روی او حساب ویژه ای بازی نموده بودند، خاتمه قراردادش را با این تیم تمدید نکرد و یکبار دیگر لژیونر شدن را انتخاب کرد.

سرانجام دوران مهندس در استقلال؛ خیال پرسپولیسی ها راحت شد

در روزهایی که با انتخاب محمود فکری به عنوان سرمربی استقلال، این امید زنده شده است که تا روزهای خوب این تیم پس از سال ها از راه برسد، طرفداران استقلال برای پیروز شدن تیمشان روی حضور و ادامه همکاری با شیخ دیاباته، هرویه میلیچ و علی کریمی حسای ویژه باز نموده بودند.

امیدهای استقلال کمرنگ شد

از بین این سه بازیکن شیخ دیاباته هفته جاری به ایران برگشت و از پنجشنبه تمرین با استقلال را شروع کرد تا خبر خوبی به استقلال برسد اما درباره دو نفر دیگر اوضاع متفاوت است. هرویه میلیچ که قراردادش را فسخ نموده فعلا بازگشتش به استقلال در حد وعده و شعار است اما درباره علی کریمی داستان به نظر می رسد در حال یکطرفه شدن است.

در حالی که طی روزهای اخیر اخباری درباره حضور علی کریمی در شهر اصفهان شنیده شده بود و حتی گفته می شد باشگاه سپاهان به صورت جدی در کوشش است تا این هافبک ملی پوش را یکبار دیگر به این تیم برگرداند، اما براساس اخباری که رسانه های قطری و در راس آنها سایت معتبر استاد الدوحه منتشر نموده بود، مقصد جدید علی کریمی را باید لیگ ستارگان قطر دانست.

با ادعای منایع خبری عربی، باشگاه قطر اسپورت کلوب چند وقتی است مذاکره با مدیر برنامه علی کریمی را برای حضور در این تیم شروع نموده و دو طرف برای عقد قرارداد به توافق نهایی هم رسیده اند و این بازیکن به زودی پس از طی کردن پروتکل های بهداشتی ویژه کرونا ویرس در قطر، قراردادش را با این باشگاه امضا خواهد نمود تا در ادامه مسابقات لیگ ستارگان برای قطر اسپورت کلوب به میدان برود.

انتقالی که طرفداران پرسپولیس را شاد می نماید

انتقال علی کریمی به قطر اسپورت کلوب، خبر تلخی برای طرفداران استقلال خواهد بود که مهندس تیم خود را از دست داده اند اما در مقابل برای طرفداران پرسپولیس خبر شیرینی است. البته این شیرینی چندان ربطی به از دست رفتن مهره تاثیرگذار رقیب سنتی است.

باشگاه قطر اسپورت کلوب همان باشگاهی است که طی چند هفته اخیر به صورت جدی بدنبال جذب بشار رسن هافبک پرسپولیس بود و با پیشنهاد نجومی خود توانسته بود رضایت این بازیکن عراقی را هم برای حضور در لیگ ستارگان قطر جلب کند اما این انتقال با مخالفت پرسپولیس منتفی شد ولی گفته می شد در نیم فصل بشار رسن به قطر خواهد رفت اما به نظر می رسد این باشگاه تازه تاسیس قطری تصمیم خود برای خط هافبک را گرفته و با آمدن علی کریمی، حضور بشار رسن در قطر اسپورت کلوب منتفی است و فعلا خبری از پیشنهاد نجومی خارجی برای این هافبک عراقی نیست.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 5 آذر 1399 بروزرسانی: 5 آذر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1368

به "سرانجام دوران مهندس در استقلال؛ خیال پرسپولیسی ها راحت شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرانجام دوران مهندس در استقلال؛ خیال پرسپولیسی ها راحت شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید