شرایط مالی مردم سال آینده بهبود پیدا می نماید

به گزارش تور هند ارزان، سید مسعود میرکاظمی سال 1401 از لحاظ مالی سال بهتری خواهد بود و با برنامه ریزی که صورت گرفته ثبات مالی بهتری حاکم خواهد شد و منابع و مصارف واقعی تر پیش بینی شده است.

شرایط مالی مردم سال آینده بهبود پیدا می نماید

به گزارش گروه مالی خبرنگاران، سید مسعود میرکاظمی در حاشیه مراسم غرس دو اصل نهال مثمر، همزمان با گرامیداشت هفته منابع طبیعی و روز درختکاری با اشاره به اهمیت درختکاری گفت: این مناسبت نشان دهنده اهمیت حوزه محیط زیست و منابع طبیعی در سابقه ایرانی و اسلامی کشور ما است و حفاظت از محیط زیست به عنوان اصل اساسی در زمینه پیشرفت پایدار کشور محسوب می گردد.

وی با اشاره به انتخاب دو اصل نهال مثمر برای غرس گفت: درخت، هوای پاک و زمین سبز برای حیات انسان لازم است بنابراین برای شکرانه نعمات خداوند، اگر درختی داریم آن را حفظ کنیم و اگر نداریم، درختی بکاریم، به ویژه درختان مثمر که دیگران بتوانند از آن بهره ببرند.

وی با بیان اینکه روز درختکاری، جامعه را ترغیب می نماید تا به کاشت درخت اهمیت دهد به شعر ملک الشعرای بهار اشاره نمود و گفت: دیگران کاشتند ما خوردیم ما بکاریم و دیگران بخورند.

میرکاظمی بعلاوه با اشاره به شرایط مالی در سال آینده گفت: سال 1401 از لحاظ مالی سال بهتری خواهد بود و با برنامه ریزی که صورت گرفته ثبات مالی بهتری حاکم خواهد شد و منابع و مصارف واقعی تر پیش بینی شده است.

وی با تاکید بر اینکه در سال 1401 رشد مالی و سطح عایدی خانوار بهبود پیدا خواهد نمود، توضیح داد: کنترل تورم؛ ایجاد رشد مالی متوازن و بهبود معیشت مردم برنامه هایی است که در دولت سیزدهم دنبال می گردد و مردم سال آینده بخشی از آثار آن را خواهند دید.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 19 تیر 1401 بروزرسانی: 19 تیر 1401 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 2173

به "شرایط مالی مردم سال آینده بهبود پیدا می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط مالی مردم سال آینده بهبود پیدا می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید