معرفی مفاخر استان مرکزی زمینه رشد صنعت گردشگری را فراهم می نماید

به گزارش تور هند ارزان، مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی گفت: معرفی هرچه بهتر مفاخر استان مرکزی میتواند زمینه رشد صنعت گردشگری در این استان را فراهم کند.

معرفی مفاخر استان مرکزی زمینه رشد صنعت گردشگری را فراهم می نماید

برای دریافت خدمات ویزای کانادا با مجربترین کارشناسان کشور همراه باشید.

به گزارش تور هند ارزان به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی، علیرضا ایزدی امروز یکشنبه 24 آذر 98 با اشاره به مفاخر بسیار ارزشمند این استان گفت: استان مرکزی یک چهارم مفاخر کشور را در خود دارد برای معرفی هرچه بهتر آن ها باید برنامه ریزی کنیم.

او از مفاخر استان مرکزی به عنوان یک سرمایه ارزشمند یاد کرد و اضافه نمود: مفاخر استان مرکزی سرمایه های فرهنگی این استان به حساب می آیند و معرفی هرچه بهتر آن ها می تواند باعث آشنایی هرچه بیشتر گردشگران با مفاخر استان و در نتیجه سفر گردشگران به استان مرکزی گردد.

او اضافه نمود: شخصیت هایی مانند بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، پروفسور حسابی، امیرکبیر و... سرمایه های فرهنگی استان مرکزی هستند که باید زمینه آشنایی هرچه بیشتر گردشگران با این مفاخر و آثار آن ها را فراهم آوریم.

ایزدی با بیان این که صنعت گردشگری در استان مرکزی نیازمند پوست اندازی است اضافه نمود: این استان دارای قالبیت های فراوانی در حوزه گردشگری اعم از طبیعت گردی، گردشگری روستایی، گردشگری فرهنگی و... است که معرفی هرچه بهتر این قابلیت ها می تواند باعث جذب هرچه بیشتر گردشگر به این استان گردد.

منبع: میراث آریا
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 699

به "معرفی مفاخر استان مرکزی زمینه رشد صنعت گردشگری را فراهم می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معرفی مفاخر استان مرکزی زمینه رشد صنعت گردشگری را فراهم می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید