ماهاتیر محمد: سیا اطلاعات هواپیمای ناپدید شده را از مالزی مخفی می نماید

به گزارش تور هند ارزان، خبرنگاران: نخست وزیر سابق مالزی بیان کرد که اطلاعات مربوط به هواپیمای مفقود شده ام اچ 370 خطوط هوایی مالزی از سوی سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا مخفی نگه داشته شده و کوشش های بین المللی برای یافتن این هواپیما بی فایده است.

ماهاتیر محمد: سیا اطلاعات هواپیمای ناپدید شده را از مالزی مخفی می نماید

با تور مالزی از توسعه یافته ترین کشور شرق آسیا دیدن کنید.

به گزارش گروه بین الملل تور هند ارزان به نقل از سیدنی مورنینگ هرالد؛ ماهاتیر محمد، نخست وزیر سابق مالزی و یکی از تاثیرگذارترین چهره های سیاسی در حزب حاکم این کشور اظهار داشت که اطلاعات مربوط به هواپیمای ام اچ 370 مالزی مخفی نگه داشته شده و کوشش های بین المللی برای یافتن موقعیت این هواپیما که به رهبری استرالیا صورت می گیرد تنها هدر دادن زمان و پول است.

وی دراین باره گفت: ناپدید شدن این هواپیما در 8 مارس به احتمال بسیار زیاد یک سقوط معمولی پس از اتمام سوخت نبوده است. کوشش برای دریافت سیگنال های جعبه سیاه هواپیما یا یافتن لکه های نفتی هدر دادن پول و زمان است.

وی در ادامه به این مساله اشاره نمود که سازمان اطاعات مرکزی آمریکا از ناپدید شدن این هواپیما اطلاعاتی در دست دارد اما آن را با دولت مالزی به اشتراک نمی گذارد.

وی همچنین انگشت اتهام را به سوی بوئینگ، شرکت سازنده هواپیمای ناپدید شده گرفت و اظهار داشت: بعضی نهادهای دولتی توانایی کنترل هواپیماهای تجاری مانند بوئینگ 777 را از راه دور دارند.

ماه گذشته نیز ماهاتیر محمد ناپدید شدن ناگهانی این هواپیما با توجه به سیستم های ارتباطی پیشرفته امروزی را غیرممکن دانسته بود.

منبع: تسنیم
انتشار: 4 آبان 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 475

به "ماهاتیر محمد: سیا اطلاعات هواپیمای ناپدید شده را از مالزی مخفی می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماهاتیر محمد: سیا اطلاعات هواپیمای ناپدید شده را از مالزی مخفی می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید