قتل به خاطر جای پارک خودرو

به گزارش تور هند ارزان، سرگرد رضا کریمی سرپرست کلانتری 161 ابوذر در تشریح جزئیات خبر قتل به خاطر جای پارک خودرو، گفت: در ساعت 16 روز جمعه ماموران کلانتری در جریان فوت مشکوک مرد 50 ساله ای در بیمارستان ضیاییان قرار گرفتند که برای آنالیز موضوع به محل اعزام شدند. در تحقیقات متوجه شدند متوفی ساعتی قبل در کوچه محل سکونت خود با جوانی که همسایه اش بوده درگیر شده و دقایقی پس از اتمام درگیری و ترک محل، از ناحیه قلب و سر اظهار تالم نموده که توسط خانواده اش به بیمارستان منتقل که فوت کرد.

قتل به خاطر جای پارک خودرو

وی ادامه داد: ماموران با حضور در محل درگیری که کوچه ای در خیابان زمزم بود موفق به شناسایی طرف درگیری شدند که با هماهنگی بازپرس کشیک قتل دستگیرش کردند. متهم 21 ساله پس از انتقال به کلانتری اظهار کرد که ساعت 14 با خودروی پژو خود از منزل در حال خروج بودم متوفی که خودرو وانت پیکان داشت به صورت نامناسب خودروی خود را جلوی منزل ما پارک نموده بود که به صورت جزیی با آن تصادف کردم که وقتی آمد به او اعتراض کردم که درگیری مختصری با وی داشتم.

به گفته سرگرد رضا کریمی، طبق اظهارات فرد دستگیر شده وی پس از اتمام درگیری محل را ترک نموده که بعدا متوجه شده که حالش پس از درگیری به هم خورده و او را به بیمارستان بردند.

سرپرست کلانتری 161 ابوذر، اظهار کرد: پرونده به همراه متهم جهت تحقیقات بیشتر تحویل اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 111

به "قتل به خاطر جای پارک خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل به خاطر جای پارک خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید