یک جهت ویژه دوچرخه سواری در کوه های آلپ فرانسه

به گزارش تور هند ارزان، فرانسه فقط در تور پاریس خلاصه نمی شود

مهم نیست که یک دوچرخه سوار حرفه ای برای ماراتون های بزرگ باشید یا این که بخواهید به صورت تفریحی پا را بر روی پدال ها بگذارید، درهرحال دوچرخه سواری در مسیرهای آلپ در فرانسه دیگر به حرفه ای ها اختصاص ندارد و همه می توانند از آن لذت ببرند. جاده شمار ا فرا می خواند با خبرنگاران همراه باشید.

یک جهت ویژه دوچرخه سواری در کوه های آلپ فرانسه

انسی (Annecy)

انسی با کوچه های باریک قرون وسطایی، قلعه های قرن شانزدهم و سوسوزدن بازتاب سردرهای رنگی مغازه ها در کانال آب خود، شکوه و جلال ویژه خود را دارد. با این وجود وسوسه کننده ترین بخش های این شهر که با نام ونیز آلپ شناخته می شود، دریاچه زیبای آن و تاج برفی شهر یا جهت کوهستانی آن است. بر فراز سواحلی که در دامنه هایی کم شیب قرار دارند، کوهستان هایی پرشیب با جاده هایی قرارگرفته اند که می توانند توانایی پاهای شما را به چالش بکشند و گزینه بسیار مناسبی برای دوچرخه سوارانی است که می خواهند قدرت پایین تنه خود را به رخ بکشند.

جهت شماره یک: کناره دریاچه انسی

نوع جهت: آسان. دوچرخه های مناسب: دوچرخه های جاده ای یا هیبریدی. مسافت: 20 تا 30 کیلومتر. تپه: جهت فاقد تپه است.

این جهت لذت بخش و آرامش بخش برای مبتدیان و خانواده ها مناسب است. این جهت از کناره های غربی دریاچه که دو له توقنت (Quai de la Tournett) آغاز شده و از کنارها دریاچه گذشته و از مقابل باشگاه قایق سواری عبور می کند تا به سواحلی که از حضور انسان ها پر شده اند برسد، در ادامه نیز این جهت به سوی چشم انداز پارک هایی آرام و دهکده هایی خواب آلود رفته و به دشت هایی می رسد که گله های دام در آن ها مشغول چرا هستند.

این جهت در حقیقت یک خط راه آهن قدیمی را دنبال می کند و به همین دلیل نیز در آن شیب بسیار اندکی وجود دارد ولی فرصت های فراوانی برای خارج شدن از این جهت وجود دارند. درست قبل از ورود به تونلی در نزدیکی دهکده دیون (Duingt) می توانید جهت اصلی را ترک کرده و به منطقه چشم نوازی به نام شاتو قوفی (Château Ruphy) وارد شوید. برخی از ایستگاه های قدیمی قطار امروزه به کافه تبدیل شده اند و می توانید در آن ها نفسی تازه کرده و چیزی بخورد و در ادامه نیز در کوده پمپ (Coup de Pompe که ده کیلومتر دورتر است) دور زده و یا اینکه این کار را در لوئه زیق دی بو دولاک (Loisirs du Bout du Lac در فاصله 15 کیلومتری) انجام بدهید تا بتوانید سفری آسان برای بازگشت به انسی درپیش رو داشته باشید.

سفر خود را اندکی دشوارتر کنید

برای تجربه کردن یک جهت میانه تر، یک دور در جهت سطح پایین دریاچه زده و پیست دوچرخه سواری در طول سواحل غربی انسی را پشت بگذارید تا بتوانید خود را به مخلوطی از جاده های اصلی، جهت های دوچرخه سواری و خیابان های خلوت سواحل شرقی برسانید (که در آن یک تپه در تالوآ یا Talloires واقع شده است) و از آنجا به جایی که جهت خود را آغاز کرده بودید بازگردید. این جهت مجموعا 40 کیلومتر طول دارد.

منبع: الی گشت
انتشار: 1 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 1 اردیبهشت 1401 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 2103

به "یک جهت ویژه دوچرخه سواری در کوه های آلپ فرانسه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک جهت ویژه دوچرخه سواری در کوه های آلپ فرانسه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید