فیلمنامه نویس بامب شل از سوی انجمن نویسندگان تجلیل شد

به گزارش تور هند ارزان، انجمن نویسندگان آمریکا با اهدای یک جایزه از چارلز راندولف فیلمنامه نویس فیلم بامب شل تجلیل می نماید.

فیلمنامه نویس بامب شل از سوی انجمن نویسندگان تجلیل شد

به گزارش تور هند ارزان، مهر به نقل از ورایتی نوشت: چارلز راندولف برای نوشتن فیلمنامه بامب شل یا بمب خبری از سوی انجمن نویسندگان آمریکا تجلیل می گردد.

این نویسنده به عنوان دریافت کننده جایزه پل سلوین 2020 معرفی گردید.

راندولف در مراسم اهدای جوایز 2020 انجمن نویسندگان در روز یکم فوریه تجلیل می گردد.

دیوید ای گودمن رییس شاخه غربی انجمن نویسندگان آمریکا در این باره گفت: فیلمنامه استادانه ای که چارلز راندولف نوشته لحظه فرهنگی معنادار و چالش برانگیزی را به یک درام عمیقاً فریبنده انسانی بدل نموده است.

در بیانیه وی آمده است: کار او نشان می دهد که تجربه ایستادن در برابر سوء استفاده، از مرزهای حزبی و وابستگی سیاسی هم فراتر می رود. انجمن نویسندگان آمریکا مفتخر است که برای این فیلمنامه فوق العاده از وی تجلیل می نماید.

بامب شل یا بمب خبری درباره رسوایی هایی است که بر اثر آزار جنسی در فاکس نیوز در نهایت منجر به بیرون رفتن راجر آیلز از این مرکز خبری شد. شارلیز ترون و مارگو رابی برای بازی در این فیلم نامزد دریافت جایزه اسکار شده اند.

راندولف در کنار ترون و جی روچ از تهیه کنندگان این فیلم هم هست.

وی گفت از دریافت جایزه سلوین بسیار شادمان است. وی اضافه نمود: از زمان تور هند ارزان کین فیلمنامه نویسان داستان های زیادی بر مبنای زندگی افراد واقعی که به سادگی برچسب می خورند گفته اند و من مفتخرم که یکی از اعضای این انجمن صنفی که پیچیدگی های بشری را گرامی می دارد، هستم.

راندولف استاد فلسفه و مطالعات فرهنگی است و در سال 2016 جایزه اسکار را به طور مشترک با آدام مکی کی برای کمبود بزرگ دریافت کرد. عشق و دیگر داروها، مترجم و زندگی دیوید گیل دیگر فیلمنامه های وی بوده اند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 14 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 802

به "فیلمنامه نویس بامب شل از سوی انجمن نویسندگان تجلیل شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلمنامه نویس بامب شل از سوی انجمن نویسندگان تجلیل شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید