شیخ لاری: مصلحت این بود که دوباره در خدمت ماشین سازی باشم، اعضای کادر فنی را کنار نمی گذارم

به گزارش تور هند ارزان، سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی گفت: من فوتبال را از ماشین سازی شروع کردم و مصلحت این بود که مجدداً در خدمت این تیم باشم.

شیخ لاری: مصلحت این بود که دوباره در خدمت ماشین سازی باشم، اعضای کادر فنی را کنار نمی گذارم

به گزارش تور هند ارزان و به نقل از باشگاه ماشین سازی، احد شیخ لاری پس از انتخابش به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال ماشین سازی گفت: من فوتبال را از باشگاه ماشین سازی شروع کردم و بیش از 10 سال در این تیم حضور داشتم، اما به خاطر خدمت سربازی از تیم ماشین سازی جدا شدم. پس از اتمام سربازی و به خاطر شرایط شغلی نیز در مجموعه ایدم حضور داشتم.

وی اضافه کرد: از سال های 54، 55 و زمان لیگ تخت جمشید در ماشین سازی حضور داشتم و حتی به عنوان سهمیه نوجوانان در این تیم بازی کردم. تا اوایل سال 64 نیز به عنوان بازیکن در ماشین سازی توپ زدم. از سال 69، 70 نیز از ایدم جدا شده و در راستا فوتبالم به تراکتور ملحق شدم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در رابطه با ورودش به عرصه مربیگری گفت: در سال 74 و در زمان حضور در تراکتور، راه برای ورود به عرصه مربیگری باز شد. به همین دلیل از این فرصت استفاده و در دوره مربیگری انگلستان شرکت کردم. پس از این دوره در تیم های پایه و شهرداری تبریز کار کردم.

شیخ لاری ادامه داد: در این سال ها مدرک مربیگری A را نیز دریافت کردم. پس از شهرداری نیز یک دوره و در زمان مرحوم سرخوش به عنوان جایگزین آقای یاوری در 9 بازی سرمربی تراکتور بودم. سپس در تیم شهید قندی حضور داشته و با این تیم به لیگ برتر صعود کردیم. سپس به برق تهران رفتم و بعد از آن در ماشین سازی به عنوان سرمربی حضور پیدا کردم. در آن دوره هم ماشین سازی و هم برق تهران در لیگ یک حضور داشتند.

سرمربی جدید تیم فوتبال ماشین سازی درباره حضورش در این تیم اظهار داشت: در آن موقع ماشین سازی شرایط خوبی نداشت، اما با همت باشگاه، بازیکنان و طرفداران، تیم مان در مسابقات ابقا شد. سپس در شهرداری، تراکتور و... به عنوان سرمربی حضور داشتم. امروز نیز مصلحت این گونه بوده است که مجدداً در خدمت ماشین سازی باشم.

وی اضافه کرد: در واقع هیچ کس نمی تواند به تنهایی کاری کند. بنابراین امیدوارم همه دست به دست هم دهیم و راهی را که ماشین سازی برای پیشرفت در پیش گرفته است، با دوستی و رفاقت ادامه دهیم تا ماشین سازی در جایگاهی که در خور شأن این باشگاه است، قرار گیرد.

شیخ لاری راجع به شرایط کادر فنی ماشین سازی گفت: نمی خواهم که سرنوشت ورزشی کسی را تغییر دهم. دوست داریم کسانی که همگام ما هستند را در کنارمان داشته باشیم، اما ممکن است کسی دوست نداشته باشد همراه ما باشد. ممکن است افرادی را به کادر فنی اضافه کنیم، اما اعضای کادر فعلی را کنار نمی گذاریم. کوشش می کنیم حضورمان در ماشین سازی تأثیر و خاطره ای خوش برای طرفداران و فوتبال آذربایجان برجای بگذارد.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی با اشاره به حمایت های محمدرضا زنوزی، مالک باشگاه ماشین سازی از این تیم اظهار داشت: کسی که در این شرایط در فوتبال سرمایه گذاری نموده، قابل تقدیر است. در مقطعی قرار داریم که هزینه کردن در این راستا به ویژه برای جوانان اهمیت زیادی دارد و به همین دلیل از مالک باشگاه تشکر می کنم. خداوند چنین کسانی را که در فکر ورزش و نشاط جوانان هستند، سربلند و پیروز کند.

وی در خاتمه با اشاره به قدمت ماشین سازی و حمایت طرفداران از این تیم گفت: از طرفداران ماشین سازی درخواست می کنم همان طور که در گذشته از آن حمایت نموده اند، امروز نیز با شور و شوق بیشتری حامی تیم باشند. اگر طرفداران نباشند، کوشش و حضور ما هم بی معنی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 780

به "شیخ لاری: مصلحت این بود که دوباره در خدمت ماشین سازی باشم، اعضای کادر فنی را کنار نمی گذارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیخ لاری: مصلحت این بود که دوباره در خدمت ماشین سازی باشم، اعضای کادر فنی را کنار نمی گذارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید