شرکت سامسونگ حق اختراع گوشی رولی را ثبت کرد ، سرنوشت گوشی تاشو غول فناوری کره همچنان در ابهام

به گزارش تور هند ارزان، شرکت سامسونگ حق اختراع گوشی رولی را ثبت کرد. این در حالی است که هنوز سرنوشت گوشی تاشو سامسونگ معین نشده است.

شرکت سامسونگ حق اختراع گوشی رولی را ثبت کرد ، سرنوشت گوشی تاشو غول فناوری کره همچنان در ابهام

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، شرکت سامسونگ که هنوز پرونده مبهم گوشی تاشو را در پرونده خود دارد اکنون در کوشش است که حق اختراع گوشی رولی خود را ثبت کند.

خبرهای مرتبط با گوشی رولی سامسونگ پس از آن منتشر می گردد که این شرکت یک پرونده ثبت اختراع را برای فراوری این نوع گوشی ثبت نموده است. اگرچه هنوز هیچ نوع جزئیاتی در خصوص این گوشی منتشر نشده است، اما با نگاهی به تصاویر فاش شده از این قرارداد می توان حدس هایی در این زمینه زد.

شاید با نگاهی به تصاویر تصور کنید با یک گوشی تاشو عادی رو به رو هستیم و خبری از نوآوری نیست اما با کمی دقت متوجه می شویم قرار است نمایشگر این گوشی از نیمه قابلیت تا شدن داشته باشد. درواقع قرار است صفحه نمایش در هنگام دلخواه کاربر کوتاه تر یا بلند تر گردد.

نگاهی دقیق تر ما را متوجه می نماید که احتمالا در بخش فوقانی و نه روی نمایشگر گوشی شاهد لنز دوربین سلفی خواهیم بود. این در حالی است که بعضی از برندها در کوششند دوربین سلفی را به بخش زیرین نمایشگر خود انتقال دهند اما به نظر می رسد سامسونگ فعلا چنین برنامه ریزی ندارد.

منبع: انتخاب
انتشار: 27 آذر 1401 بروزرسانی: 27 آذر 1401 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 2263

به "شرکت سامسونگ حق اختراع گوشی رولی را ثبت کرد ، سرنوشت گوشی تاشو غول فناوری کره همچنان در ابهام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت سامسونگ حق اختراع گوشی رولی را ثبت کرد ، سرنوشت گوشی تاشو غول فناوری کره همچنان در ابهام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید