برگزاری کمپین های گردشگری تایلند در OTM 2018 بمبئی

به گزارش تور هند ارزان، گردشگری تایلند کمپین های جدید خود را در OTM 2018 به نمایش می گذارد.

برگزاری کمپین های گردشگری تایلند در OTM 2018 بمبئی

با تور تایلند به طبیعتی همچون بهشت سفر کنید

OTM بزرگ ترین و بین المللی ترین گردآوری گردشگران و متخصصان تجارت گردشگری است و مهم تر از همه، هرساله در بمبئی اجرا می گردد که مقر اصلی تقریبا تمام اپراتورهای بزرگ گردشگری خارجی است.

اداره گردشگری تایلند (TAT) در OTM 2018 در بمبئی شرکت خواهد نمود، تا کمپین های جدید خود مانند: جنبه های جدید تایلند (Open to the New Shades of Thailand) و گردشگری شگفت انگیز تایلند در سال 2018 (Amazing Thailand Tourism Year 2018) را نمایش دهد. حدود 22 نفر از نمایندگان تایلندی مانند هتل ها، خطوط هوایی، DMC و مناطق سرگرمی از تایلند در OTM شرکت خواهند کرد.

خانم Soraya Homchuen، مدیر اداره گردشگری تایلند، گفت:

OTM بزرگ ترین و بین المللی ترین گردهمایی خریداران و متخصصان تجارت گردشگری است و مهم تر از همه هر سال در بمبئی که مقر اصلی تقریبا تمام اپراتورهای بزرگ گردشگری خارجی است، برگزار می گردد . هر ساله شرکت نمایندگان از تایلند با نمایش فعالیت های خود از OTM بهره مند می شوند، زیرا آن ها یک پلت فرم یکسان برای نمایش محصولات خود به تاجران گردشگری و مصرف نمایندگان ارائه می دهند. شرکت نمایندگان در OTM برای تایلند به بهترین نحو کار می نمایند، چرا که عوامل برای ایجاد ملاقات های چهره به چهره و ایجاد روابط تجاری بلندمدت با شرکای خود در هند فراهم است.

بازدیدنمایندگان می توانند از غرفه های D 500 تایلند بازدید نمایند و با بخش خصوصی ارتباط برقرار نمایند؛ همچنین در این غرفه ها آموزش زبان تایلندی و مجسمه سازی نیز ارائه می گردد. بازدیدنمایندگان همچنین می توانند در قسمت جوایز نیز شرکت نمایند.

بازدیدنمایندگان در تاریخ 19 ژانویه 2018 می توانند در بخش ارائه محصولات از ساعت 12 تا 1 بعدازظهر شرکت نمایند که در این بخش مناطق جدید تایلند فراتر از بانکوک و پاتایا به آن ها معرفی می شوند.

منبع: کجارو / traveldailynews.asia
انتشار: 16 شهریور 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 313

به "برگزاری کمپین های گردشگری تایلند در OTM 2018 بمبئی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری کمپین های گردشگری تایلند در OTM 2018 بمبئی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید