ابهام تازه در مرگ قاضی منصوری؛ جسد در لابی هتل دوک بود؟ ، آیا امکان پرت شدن از راهروی هتل وجود دارد؟

به گزارش تور هند ارزان، خبرنگار رادیو فردا که نخستین بار خبر مرگ غلامرضا منصوری را گفت در اطلاعات جدیدی مدعی شده است که قاضی منصوری در لابی هتل محل اقامتش پیدا شده و احتمالا پنجره ای در کار نبوده، چرا که در تصویر منتشر شده، جسد آقای منصوری را به بیرون از هتل دوک می آورند.

ابهام تازه در مرگ قاضی منصوری؛ جسد در لابی هتل دوک بود؟ ، آیا امکان پرت شدن از راهروی هتل وجود دارد؟

خبرنگاران : آدلینا رادولسکو نوشته است: ما سه اعلان از سوی پلیس داشتیم. اول گفتند که کسی در هتل دوک DUKE از ارتفاع پرت شده. البته اشاره ای نشده بود که از پنجره یا مثلا از پلکان؛ و اشاره نشده بود که این اتفاق بیرون یا درون هتل افتاده است.

بعدتر در یک اعلان رسمی، پلیس اعلام کرد که این اتفاق برای یک ایرانی 52 ساله رخ داده که از سوی برخی مقام های کشورهای دیگر تحت تعقیب بوده است.

ولی به طور غیررسمی منابعی از پلیس به ما گفتند که این فرد از پنجره سقوط کرده است. آن ها همچنین به ما گفتند که در حال تحقیق درمورد احتمال خودکشی یا قتل هستند، اینکه ممکن است کسی او را از پنجره به پایین پرت کرده باشد.

بعدتر که عکس های عکاس یک خبرگزاری بسیار معتبر منتشر شد، و نشان می داد افراد پلیس جسد را به بیرون از هتل می آورند، من دوباره از پلیس سوال کردم که جسد دقیقا کجا پیدا شده بود، داخل هتل یا بیرون از آن؟ سخنگوی پلیس بخارست از طریق اس ام اس گفت، او در مقابل در ورودی لابی و داخل هتل پیدا شده است.

تصاویر راهروی هتل دوک:

واپسین تماس بازپرس با قاضی منصوری چه زمانی بود؟

وکیل غلامرضا منصوری در توضیحاتی به اعتماد گفت که خانواده بازپرس فقید هم از طریق رسانه ها از درگذشت او مطلع شده اند. او همچنین گفته بلافاصله پس از اطلاع از درگذشت موکلش، آخرین ارتباطات اینترنتی خود را با او بررسی کرده و متوجه شده که اپلیکیشن واتس آپِ بازپرس فقید دست کم تا ساعت 15 و 15 دقیقه فعال بوده و احتمالا او تا همان حوالی از واتس آپ خود استفاده کرده است.

این وکیل دادگستری همچنین گفته است: خانواده آقای منصوری آخرین بار ساعت 11 روز جمعه با او تماس داشته اند که حال شان مساعد بوده است. این وکیل دادگستری همچنین گفته است: دولت و پلیس رومانی مسوول حفظ جان موکلم بوده اند و باید پاسخگو باشند.

منبع: چمدان
انتشار: 27 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1162

به "ابهام تازه در مرگ قاضی منصوری؛ جسد در لابی هتل دوک بود؟ ، آیا امکان پرت شدن از راهروی هتل وجود دارد؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "ابهام تازه در مرگ قاضی منصوری؛ جسد در لابی هتل دوک بود؟ ، آیا امکان پرت شدن از راهروی هتل وجود دارد؟" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ابهام تازه در مرگ قاضی منصوری؛ جسد در لابی هتل دوک بود؟ ، آیا امکان پرت شدن از راهروی هتل وجود دارد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید