پس لرزه 5 ریشتری فین به منازل مردم خسارت زد

به گزارش تور هند ارزان، مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: بزرگترین پس لرزه عصر امروز با قدرت 5 ریشتر در فین رخ داد که سبب شد بار دیگر به بعضی از منازل مسکونی مردم خسارت وارد گردد.

پس لرزه 5 ریشتری فین به منازل مردم خسارت زد

مهرداد حسن زاده در گفت وگو با تسنیم در بندرعباس گفت: از روز گذشته و پس وقوع دو زمین لرزه مهیب در منطقه، بارها شاهد وقوع پس لرزه با قدرت های مختلف بودیم.

وی اضافه نمود: بزرگترین پس لرزه عصر امروز با قدرت 5 ریشتر در فین رخ داد که سبب شد بار دیگر به بعضی از منازل مسکونی مردم خسارت وارد گردد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان گفت: بخشی از این خسارت ها ترک خوردگی منازل است که بیشترین صدمه در روستای ذرتو مشاهده شد.

وی توضیح داد: در حال حاضر نیز به همراه استاندار هرمزگان به منطقه ها زلزله زده آمده ایم تا از نزدیک مسائل و مسائل مردم را با قید فوریت رفع کنیم.

حسن زاده گفت: در حال حاضر امر آنالیز خسارت ناشی از پس لرزه عصر امروز به وسیله تیم های ارزیاب در حال اجرا است که اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد، بعلاوه خدمات رسانی به زلزله زدگان با سرعت انجام می گردد.

وی تاکید نمود: در پس لرزه 5 ریشتری بازهم شاهد ریزش بخشی از کوه ها و گرد و غبار بودیم که به رانندگان خصوصا در منطقه های همانند محور بندرعباس به حاجی آباد و بلعکس تاکید می کنیم با احتیاط رانندگی نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 5 دی 1400 بروزرسانی: 5 دی 1400 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1989

به "پس لرزه 5 ریشتری فین به منازل مردم خسارت زد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پس لرزه 5 ریشتری فین به منازل مردم خسارت زد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید