طراحی سقف شیبدار ویلا: موافقت اعضای شورای شهر تهران با باغ بودن 5 پلاک ثبتی

به گزارش تور هند ارزان، تهران (پانا) - اعضای شورای اسلامی شهر تهران در جلسه امروز سه شنبه با باغ بودن پنج پلاک ثبتی موافقت کردند.

طراحی سقف شیبدار ویلا: موافقت اعضای شورای شهر تهران با باغ بودن 5 پلاک ثبتی

جهت دریافت خدمات طراحی سقف شیبدار ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

اعضای شورای اسلامی شهر تهران در جلسه علنی امروز شورا آنالیز پلاک ثبتی هایی را در مورد باغ بودن یا نبودن در دستور کار داشتند که به همین دلیل مهدی عباسی در تشریح پلاک ثبتی 1863.2991 گفت: این پلاک ثبتی به مساحت 1541 متر مربع واقع در شهرک راه آهن است که نظر کمیسیون شهرسازی مبنی بر باغ بودن این زمین است.

اعضای شورای شهر تهران نهایتا پس از بحث و آنالیز با 19 رای موافق با باغ بودن این پلاک ثبتی موافقت کردند.

در ادامه عباسی به پلاک ثبتی 3558.3 اشاره نمود و اضافه نمود: این زمین به مساحت 826 متر مربع در خیابان ولیعصر منطقه یک با کاربری قدیم فضای سبز قرار گرفته است که کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران بر باغ بودن این زمین رای داده است.

اعضای شورای شهر تهران نهایتا پس از بحث و آنالیز با 17 رای موافق با نظر کمیسیون شهرسازی مبنی بر باغ بودن این زمین موافقت کردند.

در ادامه عباسی به پلاک ثبتی 70.12279 به مساحت 738 متر مربع اشاره نمود و اضافه نمود: کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران رای به باغ بودن این زمین داده است.

اعضای شورای شهر تهران نهایتا پس از بحث و آنالیز با 15 رای موافق با باغ بودن این زمین موافقت کردند.

رئیس کمیسیون شهرسازی شورای شهر تهران به پلاک ثبتی 1.23149 اشاره نمود و اضافه نمود: مساحت این زمین 1537 متر مربع و در منطقه 18 واقع شده است. کمیسیون شهرسازی شورا رای به باغ بودن این زمین داده است.

اعضای شورای شهر تهران نهایتا پس از بحث و آنالیز با 18 رای موافق با نظر کمیسیون شهرسازی شورا مبنی بر باغ بودن این زمین موافقت کردند.

عباسی به پلاک ثبتی 80.7478 به مساحت 5127 متر اشاره نمود و اضافه نمود: این زمین در منطقه یک واقع شده و کمیسیون شهرسازی شورا رای به باغ بودن این زمین داده است.

اعضای شورای شهر تهران نهایتا پس از بحث و آنالیز با 20 رای موافق با نظر کمیسیون شهرسازی مبنی بر باغ بودن این زمین موافقت کردند.

مهدی عباسی به پلاک ثبتی 3741.149 اشاره نمود و اضافه نمود: این زمین به مساحت 8584 متر مربع در منطقه 6 واقع شده و کمیسیون شهرسازی شورا رای به باغ بودن این پلاک ثبتی داده است.

اعضای شورای شهر تهران پس از بحث و آنالیز تصمیم گرفتند این پرونده در جلسه بعدی شورا مورد آنالیز بیشتر قرار گرفته و تصمیم نهایی در جلسه بعدی اتخاذ گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 24 آبان 1400 بروزرسانی: 24 آبان 1400 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1948

به "طراحی سقف شیبدار ویلا: موافقت اعضای شورای شهر تهران با باغ بودن 5 پلاک ثبتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی سقف شیبدار ویلا: موافقت اعضای شورای شهر تهران با باغ بودن 5 پلاک ثبتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید