لغو دوباره مراسم شب محمد علی نجفی

به گزارش تور هند ارزان، شب محمد علی نجفی کارگردان سینما دوباره لغو شد.

لغو دوباره مراسم شب محمد علی نجفی

به گزارش خبرنگاران روابط عمومی کانون کارگردانان سینمای ایران اظهار داشت با توجه به پیشگیری و رعایت توصیه های بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا ، برپایی شب محمد علی نجفی در تاریخ یکشنبه 4 اسفند 98 کنسل می گردد و به زمانی مناسب موکول خواهد شد.

محمدعلی نجفی در 1324 در اصفهان به جهان آمد. وی در دارالفنون تهران دیپلم خود را اخذ و دانش آموختهٔ کارشناسی ارشد شهرسازی و معماری از دانشگاه ملی است. او فعالیت هنری خود را با کارگردانی نمایش سربداران در حسینیه ارشاد آغاز و در 1356 مؤسسه آیت فیلم را با همکاری انجمن اسلامی مهندسین تأسیس میکند.

نخستین فعالیت هنری سینمایی نجفی کارگردانی فیلم جنگ اطهر است. وی این فیلم را در 1358 میسازد. از دیگر آثار می توان به سریال سربداران، گزارش یک قتل، پرستار شب، زمین آسمانی، عشق طاهر ، زاگرس و پرسه در شهر لاجوردی نام برد.

این شب با همکاری بنیاد سینمایی فارابی و فیلمخانه ملی ایران و صندوق اعتباری هنر قرار بود برگزار گردد و پوستر برنامه را بهزاد خورشیدی طراحی و اجرا کرده است.

این برنامه پیش از این قرار بود در دی ماه گذشته برگزار گردد اما با احترام به جانباختگان هواپیمای اکراینی، به تعویق افتاد و دوباره نیز به دلیل مقابله با ویروس کورنا به تعویق افتاده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 908

به "لغو دوباره مراسم شب محمد علی نجفی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو دوباره مراسم شب محمد علی نجفی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید