قتل مادربزرگ و نوه به خاطر سرقت مدارک

به گزارش تور هند ارزان، عامل قتل مادربزرگ و نوه در بندر لنگه پس از یک ماه با کوشش پلیس دستگیر شد.

قتل مادربزرگ و نوه به خاطر سرقت مدارک

به گزارش گروه حوادث خبرنگاران از خبرنگاران، اوایل آذر سال جاری مأموران پلیس بندر لنگه در جریان قتل زنی 65 ساله و نوه 15 ساله اش به نام ستایش قرار گرفتند. نخستین آنالیز ها نشان می داد هنگام قتل دو پسر خردسال نیز در خانه بوده اند، اما آن ها زنده مانده و فقط مجروح شده بودند.

دایی خانواده که این موضوع را به پلیس خبر داده بود گفت: من برای کاری به شهرستان رفته بودم که مادرم تماس گرفت و گفت خواهرت کلثوم و نوه اش ستایش را کشته اند. با عجله برگشتم و به خانه خواهرم در محله رودباری بندر لنگه رفتم، اما خواهرم که با 3 نوه اش زندگی می کرد به قتل رسیده بود. مادر ستایش بعد از طلاق از همسر معتادش با مرد دیگری ازدواج نموده بود و ستایش با مادربزرگ زندگی می کرد.

این مرد ادامه داد: مدتی قبل پسری به خواستگاری ستایش آمده بود، اما خانواده پدری اش به دلیل سن کم اجازه ازدواج ندادند. من فکر می کنم خواستگار ستایش برای انتقام این کار را نموده باشد.

اما بعد از اینکه پسر 19 ساله بازداشت شد در تحقیقات معین شد وی بی گناه است و او را آزاد کردند تا اینکه روز یکشنبه عامل اصلی جنایت که مردی 41 ساله و از بستگان این خانواده بود به اتهام قتل دستگیر و به جنایت ها اعتراف کرد.

سردار غلامرضا جعفری، فرمانده انتظامی استان هرمزگان در تشریح این خبر گفت: همزمان با وقوع قتل عمد در یکی از محلات شهرستان بندرلنگه در آذر سال جاری، بلافاصله فرمانده شهرستان به همراه مأموران به محل اعزام شدند که با جسد خونین زنی 65 ساله و دختری 15 ساله رو به رو شدند و دو پسر 8 و 2 ساله نیز مجروح شده بودند.

با حضور در صحنه جرم مشاهده شد مقتولان با اصابت جسم سخت به سر به قتل رسیده و جسد خون آلودشان در منزل است. بنا به اظهارات اهالی و همسایگان وعوامل اورژانس حاضر در صحنه دو پسربچه 2 و 8 ساله نیزاز ناحیه سر مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

سردار جعفری با اشاره به اینکه خانم میانسال مادربزرگ سه کودک دیگر بوده و با هم در یک منزل زندگی می کردند، اعلام کرد: پس از وقوع قتل فردی که خواستگار دختر جوان بوده به عنوان مظنون معرفی و دستگیر شد. اما در ادامه معین شد عامل اصلی قتل مردی 41 ساله و از بستگان مقتولان است که کارآگاهان پلیس بندرلنگه با تحقیقات ویژه پلیسی و اقدامات اطلاعاتی قاتل 41 ساله را که اهل یکی از استان های غربی کشور است شناسایی کردند و پس از ردگیری او در استان های مختلف کشور در نهایت با همکاری پلیس آگاهی استان وی را در بندرعباس دستگیر و به پلیس آگاهی بندرلنگه منتقل کردند. این مقام انتظامی توضیح داد: در ابتدا قاتل منکر هرگونه عمل مجرمانه ای شد، اما پس از روبه رو شدن با مستندات موجود، در نهایت پرده از راز این جنایت هولناک برداشت و در حضور بازپرس اقدام به بازسازی صحنه قتل کرد.

سردار جعفری در ادامه گفت: قاتل دارای آشنایی و ارتباط و رفت وآمد قبلی با بستگان مقتولان بوده و در بازپرسی ها انگیزه خود را بازپس گیری و برداشتن مدارک از خانه زن میانسال مطرح کرد و مدعی شد بعد از ورود به خانه آن ها و به محض دیدن مادربزرگ و نوه هایش طلب اقتصادی و مدارک خود را از این زن خواسته بود که با مقاومت آن ها رو به رو شده و به این جنایت هولناک دست زده است.

وی گفت: پلیس با اشراف کامل اطلاعاتی اجازه نخواهد داد، قانون شکنان و مخلان امنیت عمومی آرامشی در سطح جامعه داشته باشند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 16 بهمن 1399 بروزرسانی: 16 بهمن 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1507

به "قتل مادربزرگ و نوه به خاطر سرقت مدارک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل مادربزرگ و نوه به خاطر سرقت مدارک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید