عباس جدیدی: یک قانون بد خیلی بهتر از بی قانونی است

به گزارش تور هند ارزان، نشست آنالیز چرخه انتخابی تیم های ملی کشتی به تازگی با حضور علیرضا رضایی و عباس جدیدی قهرمانان عنوان دار سنگین وزن دنیا و المپیک در محل فدراسیون کشتی برگزار گردید. در این نشست عباس جدیدی و علیرضا رضایی نقطه نظرات کارشناسی خود را با علیرضا دبیر رئیس فدراسیون و همچنین مسئولان انستیتو کشتی مطرح کردند.

عباس جدیدی: یک قانون بد خیلی بهتر از بی قانونی است

به همین دلیل عباس جدیدی با توجه به نتایج نشست هم اندیشی آنالیز و تدوین چرخه انتخابی تیم های ملی کشتی در مصاحبه با شبکه خبر گفت: همواره از قانونمندی و عدالت حمایت می کنیم و اعتقاد دارم قانون بد خیلی بهتر از بی قانونی است. تضییع حق کشتی گیر گناه بزرگی است و باید بر مدار قانون و عدالت، کاری کنیم که حق هیچ کشتی گیری برای رسیدن تیم ملی ضایع نگردد.

وی توضیح داد: البته این فرایند انتخابی یا همین چرخه انتخابی در فدراسیون قبل هم مطرح و دنبال شد، اما اینکه چرا دقیقاً اجرایی نشد، باید آنالیز گردد. امیدوارم چرخه انتخابی با قرار دادن ضمانت های اجرایی به گونه ای در آید که بتوان به نحو احسن آنرا پیاده کرد.

جدیدی ادامه داد: این چرخه در صورتی می تواند پیروز باشد که بین کادر فنی و متولیان فدراسیون نوعی نگاه تعاملی برقرار باشد، اما اگر این نگاه، تقابلی باشد به فرض که بهترین قانون هم وضع گردد باز هم به بار نخواهد نشست. البته یکی از دغدغه های من در نشست هم این بود که شاید حوزه اختیارات کادر فنی محدود باشد، اما در این نشست به خوبی همه چیز آنالیز و دغدغه من هم با توجه به اختیارات کادر فنی، بسیار کمتر شد.

وی خاطر نشان کرد: البته اختیارات سرمربی در بخشی از این چرخه کم می گردد اما در بخش های دیگر اختیارات زیادی دارد. معتقدم اگر کادر فنی دستش در بعضی مواقع باز نباشد باعث بی انگیزگی برای کادر فنی خواهد شد. به ویژه آنکه مسئولیت برد و باخت تیم ملی بر عهده سرمربی است و اگر اختیاری نداشته باشد دچار بی انگیزگی می گردد.

جدیدی در انتها با تاکید بر اینکه این طرح همچنان باید چکش کاری گردد گفت: این چرخه تا نهایی شدن احتیاج به آنالیز و زمان دارد که امیدوارم در یک یا دو ماه آینده با یک نگاه کارشناسی بتوان این طرح را جامع و کامل کرد. در مجموع این چرخه، ایده بسیاری خوبی است به ویژه آنکه جامعه کشتی از کارهای نو و جدید استقبال می نماید و احتیاج است بعد از نگاه سنتی و روش های قدیمی، یک پوست اندازی در این رابطه صورت گیرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1115

به "عباس جدیدی: یک قانون بد خیلی بهتر از بی قانونی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عباس جدیدی: یک قانون بد خیلی بهتر از بی قانونی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید