ستاره ساز بساط دلالی در فوتبال را برمی چیند، تکذیب درآمد نجومی

به گزارش تور هند ارزان، به گزارش خبرنگاران، فصل اول برنامه ستاره ساز که از شبکه سه سیما روی آنتن می رفت و استعدادیابی نوجوانان در حوزه فوتبال و رقابت های فوتبالی بود هفته گذشته با برگزاری فینال و اهدای 100 میلیون تومان به نفر اول به سرانجام رسید. خداداد عزیزی، ادموند بزیک، فیروز کریمی و مجتبی جباری داوران و مربیانی بودند که در این برنامه به نوجوانان آموزش می دادند و حضورشان با حاشیه هایی هم در ابتدا روبرو شد. برنامه اما با استقبال زیادی از طرف نوجوانان روبرو شد و شرکت کننده های زیادی از شهرها و روستاهای کشور در این برنامه حضور یافتند.

ستاره ساز بساط دلالی در فوتبال را برمی چیند، تکذیب درآمد نجومی

با تور چین سفری فراموش نشدنی را تجربه کنید.

با خاتمه فصل اول برنامه، جواد فرحانی تهیه نماینده ستاره ساز از ثبت نام حدود 200 هزار نفر برای فصل دوم اطلاع داد و اینکه به زودی کار پیگیری ثبت نام و پیش فراوری را آغاز خواهند کرد و شرحاتی هم درباره حواشی فصل اول این برنامه داد.

ثبت نام 200 هزارنفر برای فصل دوم

فرحانی درباره آغاز فصل دوم برنامه و اینکه چه تغییراتی خواهد داشت به خبرنگاران بیان نمود: فصل دوم ستاره ساز نیز با همین روند پیش خواهد رفت و شرکت نماینده ها از شهرستان ها و روستاها انتخاب می شوند.

وی با اشاره به ثبت نام اولیه شرکت نماینده ها در فصل دوم با توجه به اینکه هفته گذشته آخرین قسمت از فصل اول برنامه پخش شد، شرح داد: با توجه به اینکه 200 هزار ثبت نام برای حضور در فصل دوم برنامه داشته ایم و با کمی فاصله زمانی، فصل دوم را فراوری خواهیم کرد. حدود 200 هزار ثبت نام رقم عجیبی است، از این میان، حدود 100 هزار نفر ثبت نام را تکمیل کردند و بر این اساس از چند روز دیگر کار بازبینی ها آغاز می گردد.

فرحانی در واکنش به ترکیب داوران برنامه و اینکه تغییری در فصل جدید خواهند داشت یا خیر نیز شرح داد: تا این لحظه ترکیب داوران عوض نخواهد شد.

واقعیت فوتبال را نمایش دادیم

وی درباره حاشیه هایی که یکی دو بار در طول رقابت ها ایجاد شد، گفت: ذات فوتبال همین است و اگر می خواستیم در رقابت دست ببریم، باید همه چیز را گل و بلبل نشان دهیم. فوتبال ورزش مهم و عجیب و غریبی است و ما خواستیم به ذات فوتبال وفادار باشیم و خود واقعیت ها را نشان دهیم. با این حال در آن رقابت هم بعد از چند برنامه داوران شرح دادند که اخلاق چقدر اهمیت دارد و همان کسیکه بداخلاقی کرد در رقابتی دیگر حذف شد.

این تهیه نماینده برنامه های تلویزیونی با اشاره به یک ویژگی مهم ستاره ساز تاکید نمود: خیلی ها به این قضیه توجه ندارند که ما در این سال ها هیچ وقت برای بچه های 10 تا 12 ساله برنامه تلویزیونی جدی و حرفه ای نداشته ایم. برنامه ای که از چنین استودیویی برخودار باشد و با این پروداکشن و نیرو و… با یک تیم حرفه ای مشغول به کار شد. داوران ما هم همه جزو کسانی بودند که به عنوان حرفه ای های این حوزه مطرح بودند و از اول انتخاب ما همین داوران بود.

شرکت نمایندگانی که وارد لیگ برتر شدند

فرحانی همچنین با اشاره به خروجی مسابقه ستاره ساز و نتیجه ای که برای شرکت نماینده ها داشته هم بیان نمود: چند نفر از این بچه ها به وسیله همین برنامه وارد تیم های حرفه ای لیگ برتر شدند تیم هایی مثل استقلال و سایپا و باقی بچه ها هم پیشنهادهای خوبی داشتند. تلویزیون با ستاره ساز توانست به قشر عظیمی از نوجوانان نگاه کند و آنها را مورد توجه قرار دهد. نوجوانانی که بزرگترین آن ها حدود 15 یا 16 سال داشتند و این بچه ها توسط باشگاه های مختلف فوتبال رصد شدند.

تهیه نماینده ستاره ساز با اشاره به طول مدتی که شرکت نماینده های شهرستانی و یا دیگر شرکت نماینده ها باید با برنامه همراه شوند، بیان نمود: بچه های که به فینال رسیده اند 6 ماه با ما هستند چون در این مدت باید تمرین های زیادی داشته باشند اما در فصل جدید ممکن است این زمان به 4 ماه برسد و سعی می کنیم در همین مدتی که با ما هستند اردوهای خارج از استودیو هم برایشان برگزار کنیم.

اردوهای خارج از استودیو در فصل جدید

تهیه نماینده ستاره ساز درباره دیگر رویکردهایی که بناست در فصل جدید برنامه به کار گرفته گردد، اظهار کرد: ما حتماً در این فصل از برنامه برای بچه ها، اردوهای خارج از استودیو برگزار می کنیم. در این فصل هم قرار بود اردوی شمال و کیش داشته باشیم که نشد برگزار گردد.

وی درباره اسپانسر برنامه نیز گفت: در مقطعی اسپانسر داشتیم بعد مدل اسپانسرینگ عوض شد و ما هم به مشکل برخوردیم ولی درنهایت برطرف شد و ان شاءالله حل خواهد شد.

فرحانی همچنین در واکنش به اتهاماتی که از سوی بعضی به برنامه وارد می گردد، گفت: معتقدم نقد دلسوزانه با اتهام و شایعه پراکنی متفاوت است. طبعاً هر برنامه ای آن هم در فاز نخست و فتح باب، اشکالاتی دارد اما گاهی اتهاماتی می شنویم که تعجب برانگیز است.

وی ادامه داد: ایجاد حواشی و ابهامات در رسانه ها توسط افرادی که از سوی تیم برنامه، پذیرفته نشدند و یا کنار گذاشته شدند پذیرفتنی نیست؛ آن هم علیه برنامه ای که به گواه کارشناسان و پیشکسوتان در عرصه تربیت استعداد، اتفاق مهم و رو به جلویی بوده است. به زعم من هدف حاشیه سازانی که تا به امروز از راه دلالی در ورزش و خط دهی به رسانه ها پول های هنگفتی به جیب زده اند، ضربه به برنامه ای است که جهت درست استعدادیابی را به قاب تلویزیون آورده است.

ستاره ساز بساط دلالان و پول های کثیف را برمی چیند

تهیه نماینده ستاره ساز با دعوت منتقدان به ارزیابی ستاره های این برنامه گفت: عرصه برنامه سازی استعدادیابی، عرصه شفافی است. همه مخاطبان، شرکت نمایندگان راه یافته به این برنامه را دیدند و می توانند سطح آن ها را قضاوت نمایند. امروز هم شاهدید از باشگاه های معتبر داخلی متقاضی ستاره های برتر این برنامه هستند. بنده اتفاقاً بر این عقیده ام در صورت حمایت از سمت باشگاه ها و متولیان امر در فدراسیون فوتبال، ستاره ساز بساط دلالان و پول های کثیف را خواهد چید.

فرحانی اضافه کرد: ستاره ساز برنامه سازی فوتبالی را از تک قطبی بودن خارج کرد. سال ها بود که برنامه های فوتبالی صرفاً و منحصراً در اختیار برنامه های خبری- تحلیلی قرار داشت. اما امروز این سد شکسته شده و هرکس مدعی است می تواند وارد این رقابت گردد.

وی در خاتمه در مورد شایعه های منتشر شده مبنی بر دستمزد میلیاردی تیم داوری و مربیان این برنامه نیز گفت: بعضی شایعاتی درخصوص درآمدهای نجومی به عوامل برنامه نسبت می دهند که اساساً کذب است. این در حالیست که همه عوامل محترم برنامه ستاره ساز علی رغم سختی هایی که بخاطر تغییر اسپانسر برنامه و شرایط سخت مالی متحمل شدیم، مجدانه و فداکارانه پای این برنامه ایستادند و برای به ثمر رسیدن آن کوشش کردند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 مرداد 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 265

به "ستاره ساز بساط دلالی در فوتبال را برمی چیند، تکذیب درآمد نجومی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستاره ساز بساط دلالی در فوتبال را برمی چیند، تکذیب درآمد نجومی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید