رفتار هایی که خانم ها بعد از ازدواج باید ترک کنند

به گزارش تور هند ارزان، تغییر در رفتار همسر به دلایل مختلف و از ابتدای زندگی زناشویی، یکی از مواردی است که رابطه زن و شوهرها را به خطر می اندازد.

رفتار هایی که خانم ها بعد از ازدواج باید ترک کنند

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرنگاران جوان ، حتما برای بسیاری از تازه عروس ها پیش آمده که مدتی بعد از ازدواج احساس می کنند رفتار همسرشان تغییر کرده یا شاید به اندازه قبل آن ها را دوست ندارد. اگر برای محبت گذشته که امروز کمی کمرنگ شده دلتنگ شده اید باید بعد از ازدواج از 4 رفتار دوری کنید تا خطری رابطه شما با همسرتان را تهدید نکند.

اصرار بیش از حد بر استقلال

هیچکس اثرات مثبت استقلال زنانرا انکار نمی کند، اما برخی بانوان بر این مسأله بیش از حد پافشاری می کنند تا جایی که پیروزی در آن را هم تراز کسب یک نشان افتخار در میدان جنگ می دانند. خانم ها این نکته مهم را از قلم نیاندازید که مردان دوست دارند شما به آن ها تکیه کنید. وقتی شما همواره به تنهایی در تلاش برای حل کردن مسائل باشید، به مرور آن ها احساس غیر مفید بودن خواهند داشت.

عشق ورزیدن افراطی به شغل

علاقه شما به شغل تان و همچنین مهارتتان در آن، قطعاً بسیار عالی است، مخصوصا اینکه هر روز صبح با هیجان برای رفتن به سر کار از خواب بیدار شوید، اما شاید این موضوع برای مرد زندگی شما آنچنان ایده آل نباشد، حتی اگر خودش بسیار طرفدار کار و تلاش باشد؛ بنابراین صحبت کردن مداوم شما از کارتان همان اندازه که برای شما لذتبخش است، برای او نیست، به خصوص برخی از مردان در این حالت با شما احساس رقابت می کنند.

زیاده روی در غرغر کردن

برخی از زنان به محض ورود همسرشان به خانه بعد یک روز کاری خسته کننده، شروع به غر زدن درباره مسائل گوناگون می کنند. خب در این حالت احتمالا مرد شما در کمال احترام و ادب گوش خود را به حرف های منفی شما می سپارد، اما این نکنه مهم را در نظر داشته باشید که اگر چنین حرف هایی به صورت مداوم تکرار شوند، به مرور همسرتان از شما دور می شود. پس اگر زندگی مشترک خود را دوست دارید قبل رسیدن همسر محترم به خانه صحبت های دلنشین و آرام بخش درباره مسائل گوناگون را برای مطرح کردن آماده کنید.

تمایل به نقش مادری در زندگی تا جایی که زن بودن برای همسرتان فراموش شود

شما گاهی فراموش می کنید که قبل از مادر بودن نقش یک زن را برای همسرتان دارید. همسرتان می خواهد زنی را که دوستش داشته و با او ازدواج کرده ببیند نه فقط یک مادر؛ پس تمام توجه خود را به مادر بودن معطوف نکنید و همواره به یاد داشته باشید که شما همسر مرد زندگی تان هستید و بعد از آن یک مادر؛ بنابراین اجازه ندهید نگرانی هایتان درباره فرزند موجب فراموش کردن خودتان و زندگی مشترکتان شود و البته این به معنای کم اهمیت بودن نسبت به فرزندان نیست، اما هر موضوعی به جای خود و به اندازه لازم باید به آن پرداخته شود.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 25 بهمن 1399 بروزرسانی: 25 بهمن 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1521

به "رفتار هایی که خانم ها بعد از ازدواج باید ترک کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفتار هایی که خانم ها بعد از ازدواج باید ترک کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید