جزیره از آب برخاسته در سواحل آمریکا

به گزارش تور هند ارزان، جزایر پدیده های طبیعی شگفت انگیزی هستند که در میان آب ها به وجود می آیند. این مقوله زمانی جذاب تر می گردد که ناگهانی صورت گیرد. با خبرنگاران همراه باشید تا با جزیره ای که اخیرا قد علم نموده، آشنا شوید.

جزیره از آب برخاسته در سواحل آمریکا

پیشرفت و تغییر مقوله ای نیستند که تنها حاصل یک شب باشند. نمی توان پدیده ای را پیدا کرد که تنها با گذشت یک شب، به کلی تغییر کند؛ مگر آنکه جزیره ای دورافتاده و تازه از آب سر برآورده در سواحل کارولینای شمالی در آمریکا باشد! علی رغم پیشرفت های تکنولوژی و کشف همه خشکی های کره خاکی، اتفاقاتی از این دست، بسیار نادر هستند. به هر ترتیب در ادامه با معرفی این جزیره همراه باشید.

همان طور که خواندید طی یک پدیده خاص، یک جزیره به صورت ناگهانی از آب های اقیانوس سر بیرون آورده است. اخیرا طی وزش باد های شنی و ماسه ای در ماه گذشته، جزیره ای جالب با طول تقریبی 2 کیلومتر و پهنایی به اندازه سه زمین فوتبال در سواحل کارولینا به وجود آمده است.

از طرفی اگرچه این جزیره بسیار جذاب و دیدنی به نظر می آید، اما به گردشگران هشدار داده شده که به آن سفر نکنند. یکی از از مسئولین سازمان بنادر این منطقه اظهار داشته است که خطراتی نظیر حمله کوسه ها و غرق شدن، مسافران این جزیره را می تواند تهدید کند. همچنین احتمال به زیر آب رفتن ناگهانی این جزیره وجود دارد.

به هر ترتیب، این جزیره چه موقتی باشد و چه دائمی، طی یک پدیده خاص و نادر بر آب های نیلگون اقیانوس به وجود آمده است. حال باید منتظر ماند تا اطلاعات بیشتری از چگونگی پیدایش آن بازتاب پیدا کند.

منبع: کجارو / vivalifestyleandtravel.com
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1612

به "جزیره از آب برخاسته در سواحل آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزیره از آب برخاسته در سواحل آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید