جزئیات خروج یک واگن قطار شهری تبریز از ریل

به گزارش تور هند ارزان، مدیرعامل شرکت بهره برداری قطار شهری تبریز با تایید خروج یکی از واگن های قطار شهری در تبریز، گفت: صبح امروز، یکی از واگن های قطار شهری تبریز در حال طی راستا در ایستگاه در حال ساخت قونقا از ریل خارج شده است.

جزئیات خروج یک واگن قطار شهری تبریز از ریل

به گزارش ایسنا، بهرام فرهخت، با بیان اینکه حادثه صبح امروز در قطار شهری تبریز، خسارت جانی نداشته و خوشبختانه قطار خالی از مسافر بوده است، اضافه کرد: علت حادثه توسط کارشناسان سازمان قطار شهری در حال آنالیز است.

وی با بیان اینکه واگن خارج شده از ریل، واگن راهبر نبوده و دومین واگن بعد از واگن راهبر از ریل خارج شده است، اضافه کرد: اتفاق خاصی هم برای راننده نیفتاده و احوال ایشان خوب بوده و به تست پزشکی فرستاده ایم.

وی با بیان اینکه این حادثه در فاز سوم مترو تبریز و حوالی ساعت 9:15 دقیقه اتفاق افتاده است، در این حادثه خسارت اقتصادی جزئی به واگن آسیب دیده وارد شده است که به وسیله بیمه جبران خواهد شد.

فرهخت اضافه کرد: حادثه مذکور هیچ محدودیتی در ارائه خدمات به مسافران نداشته و خدمات سازمان قطار شهری تبریز کماکان طبق روال معمول ادامه دارد.

وی با بیان اینکه در سایر شهر ها نیز در ایستگاه های در حال ساخت ممکن است چنین اتفاقاتی رخ دهد، تاکید نمود: علت حادثه توسط کارشناسان سازمان قطار شهری در حال آنالیز بوده و پس از حصول نتیجه، اعلام خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 22 بهمن 1399 بروزرسانی: 22 بهمن 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1513

به "جزئیات خروج یک واگن قطار شهری تبریز از ریل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات خروج یک واگن قطار شهری تبریز از ریل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید