بازی تاج و تخت نیامده رکورد زد ، 17.4 میلیون بیننده برای شروع فصل هشت

به گزارش تور هند ارزان، نخستین قسمت از فصل پایانی بازی تاج و تخت با 17.4 میلیون بیننده رکورد تعداد بینندگان این سریال و تاریخ 41 ساله شبکه HBO را شکست.

بازی تاج و تخت نیامده رکورد زد ، 17.4 میلیون بیننده برای شروع فصل هشت

به گزارش تور هند ارزان به نقل از سی بی اس، قسمت اول فصل هفتم بازی تاج و تخت را 16.1 و قسمت آخر را 16.9 نفر دیده بودند و میانگین تعداد بینندگان تلویزیونی و آنلاین آن (با در نظر دریافت تماشاگران تکراری و بازپخش ها) 32.8 میلیون نفر بود. به این ترتیب، انتظار می رود فصل هشتم و سرانجامی رکورد میانگین تعداد مخاطبان را ساده تر از آنچه تصور می شد بشکند. این فصل روز 19 ماه می با پخش آخرین قسمت به سرانجام می رسد.

از آنجا که قسمت اول فصل هشت دو بازپخش هم داشت، هنوز تعداد دقیق بینندگان آن برآورد نشده است. ضمن اینکه ممکن است بعضی مشترکان شبکه HBO قسمت اول بازی تاج و تخت 8 را بیش از یک بار دیده باشند. از سوی دیگر، در فاصله پخش قسمت آخر فصل هفتم و قسمت اول فصل هشتم، تعداد بینندگان آنلاین بیش از 50 درصد رشد داشته و این آمار در مقایسه قسمت های اول این دو فصل افزایش 100 درصدی را نشان می دهد.

تعداد تماشاگران بازی تاج و تخت با در نظر دریافت تعداد مشترکان شبکه HBO معنادارتر هم می گردد. حدود 35 میلیون خانواده آمریکایی مشترک این شبکه پولی هستند؛ تقریبا یک سوم تعداد خانواده هایی که در خانه به شبکه های سی بی اس، ان بی سی و ای بی سی دسترسی دارند و البته برای دیدن بسیاری از برنامه های این شبکه ها لازم نیست پول پرداخت نمایند.

هشت سال پیش که نخستین قسمت بازی تاج و تخت روی آنتن اچ بی او رفت، کمتر کسی می توانست موفقیت امروز آن را پیش بینی کند. آن موقع برای فراوری هر قسمت 15 میلیون دلار هزینه می شد که در تاریخ تلویزیون بی سابقه بود. ضمن اینکه برخلاف بسیاری از سریال ها، بازی تاج و تخت در گذر زمان محبوب تر و پربیننده تر شد.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 17 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 196

به "بازی تاج و تخت نیامده رکورد زد ، 17.4 میلیون بیننده برای شروع فصل هشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازی تاج و تخت نیامده رکورد زد ، 17.4 میلیون بیننده برای شروع فصل هشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید