آزادمنجیری: کرمیان و سه لژیونر را در اختیار نداریم، به بازیکنان مان اعتماد داریم

به گزارش تور هند ارزان، سرمربی تیم هندبال شهید شاملی کازرون گفت: جوانان تیم ما آینده سازان هندبال هستند و با اطمینان به آنها به جام باشگاه های آسیا می رویم.

آزادمنجیری: کرمیان و سه لژیونر را در اختیار نداریم، به بازیکنان مان اعتماد داریم

مهدی آزادمنجیری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در مورد شرایط تیم هندبال شهید شاملی کازرون جهت حضور در جام باشگاه های هندبال آسیا گفت: در حال اعزام به مسابقات هستیم و نسبتا به سطح آمادگی که خواستیم رسیدیم. یک بازی تدارکاتی با تیم مس داشتیم و نمی توانستیم بازی بیشتری انجام دهیم.

وی در ادامه افزود: مجتبی کریمیان در ملاقات با مس کرمان مصدوم شد و نمی تواند تیم ما را در مسابقات همراهی کند. وی یکی از بازیکنان موثر برای تیم ما بود. با این شرایط ترجیح دادیم بازی تدارکاتی بیشتری انجام ندهیم. تا آخرین لحظه هم قرار بود الله کرم استکی، یک بازیکن فرانسوی و علی مهدی زاده به تیم ما ملحق شوند. این بازیکنان در اروپا بازی می نمایند و می توانستند به تیم ما یاری نمایند اما در روزهای آخر گفتند باشگاه شان اجازه حضور نداده و این ضربه بزرگی به تیم ما بود و به این ترتیب 4 نفر از لیست ما خارج شدند و با 13 نفر راهی مسابقات هستیم.

سرمربی تیم هندبال شهید شاملی کازرون در مورد گروه بندی مسابقات گفت: این اولین حضور تیم ما در مسابقات جام باشگاه ها است. با تیم های اول قطر، کویت و بحرین در یک گروه هستیم و این موضوع کار را برای ما سخت نموده است اما بچه های ما در لیگ نشان دادند که بازیکنان خوبی هستند و قهرمان شدیم.

وی در پایان یادآوری کرد: متاسفانه آن طور که باید از تیم ما حمایت نشد. باشگاه شهید شاملی خصوصی است و توقع حمایت بیشتر از مسئولان استان را داشتیم که انجام نشد.این جوانان آینده سازان هندبال هستند و با اطمینان به آنها به مسابقات می رویم. مطمئنا این جوانان تا چند سال دیگر لژیونر می شوند و این مسابقات جرقه ای است که خود را نشان دهند و برای قهرمانی آسیا آماده شوند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 تیر 1400 بروزرسانی: 15 تیر 1400 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1779

به "آزادمنجیری: کرمیان و سه لژیونر را در اختیار نداریم، به بازیکنان مان اعتماد داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادمنجیری: کرمیان و سه لژیونر را در اختیار نداریم، به بازیکنان مان اعتماد داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید