5 کرسی برای نمایندگان ایران در کنفدراسیون اسکی روی آب

به گزارش تور هند ارزان، رئیس و دبیر انجمن اسکی روی آب ایران صاحب کرسی در کنفدراسیون آسیا شدند.

5 کرسی برای نمایندگان ایران در کنفدراسیون اسکی روی آب

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون انجمن های ورزشی، در ابتدای اجلاس کنفدراسیون اسکی روی آب آسیا کریس هوارس دبیرکل این کنفدراسیون گزارشی از فعالیت سه سال اخیر ارائه داد، سپس گزارش مالی سه سال اخیر بررسی شد و پس از آن کمیته های تخصصی گزارشی از فعالیت های خود را طی سه سال ارائه کردند و همچنین برنامه های 4 سال آینده کنفدراسیون آسیا مورد بررسی قرار گرفت که طی آن کره جنوبی به میزبان مسابقات قهرمانی آسیا در سال 2020 معرفی گشت. امارات و ژاپن هم پیشنهاد میزبانی در سال های 2021 و 2022 واندونزی و چین تایپه پیشنهاد میزبانی مسابقات کیبل ویک بورد در سال آینده را دادند که پس از بررسی شرایط میزبان معرفی خواهد شد.

سپس انتخابات هیئت رئیسه کنفدراسیون اسکی روی آب آسیا برگزار گشت که طی آن علیرضا مهرصادقی رئیس انجمن اسکی روی آب ایران مجدداً به عنوان نایب رئیس انتخاب شد. همچنین عباس ناطق نوری دبیر انجمن اسکی روی آب ایران صاحب چهار کرسی آسیایی شد و به عضویت کمیته فنی، کمیته مسابقات، کمیته مربیگری و توسعه و همچنین کمیته کیبل ویک بورد کنفدراسیون آسیا انتخاب شد.

در این انتخابات توماس لین از چین تایپه در سمت ریاست کنفدراسیون آسیا و کریس هوارس از هنگ کنگ نیز در مسئولیت دبیرکل کنفدراسیون آسیا ابقا شدند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 آبان 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 493

به "5 کرسی برای نمایندگان ایران در کنفدراسیون اسکی روی آب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "5 کرسی برای نمایندگان ایران در کنفدراسیون اسکی روی آب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید