نکاتی برای سفرهای تنهایی زنان؛ عقل شما بهترین دوستتان است

به گزارش تور هند ارزان، 32 میلیون زن آمریکایی در سال های اخیر، مستقل سفر نموده اند و به همین دلیل فرایند رشد سفرهای تنهایی زنان افزایش یافته است؛ صنعت مسافرت آنلاین و سنتی به دنبال این تقاضا هستند. خطوط هوایی، وب سایت های مسافرتی و اپراتورهای تور به این جمعیت پویا خوش آمد می گویند.

نکاتی برای سفرهای تنهایی زنان؛ عقل شما بهترین دوستتان است

برای سفر با تور پوکت ارزان همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

اگرچه زنان هنوز باید اقدامات احتیاطی لازم را انجام دهند و از هنجارهای فرهنگی در هنگام سفر به خارج از کشور آگاهی داشته باشند. در زیر نکاتی برای ایجاد تجربه مسافرت انفرادی ایمن تر و رضایت بخش تر خواهید خواند.

ناامن ترین کشورهای توریستی برای زنانی که تنها سفر می نمایند

قبل از سفر

قبل از اینکه سوار هواپیما شوید و به مقصد خود برسید، از جغرافیا و تاریخ مقصد آگاه شوید، درمورد رویدادهای هنری و فرهنگی آنجا بخوانید و بعضی از عبارات کلیدی محلی را فرا بگیرید. نباید فراموش کنید که در خصوص بعضی از هنجارهای فرهنگی و سیستم های باور غالب، به ویژه آنهایی که مربوط به زنان هستند، تحقیق کنید.

هنگام بسته بندی کیف های خود، به یاد داشته باشید که کمتر بهترین است. مسافرت با حداقل وسایل نه تنها مالی تراست، بلکه شانس خود را برای تبدیل شدن به یک هدف برای دزدان و جیب برها کاهش می دهید.

مشاوره تخصصی در خصوص مسافرت، به ویژه از مسافرانی که تجربه دارند، بسیار آسان شده است. یک راه عالی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مقصد، این است که از تجربیات دیگر زنان مسافری که در آن جا بوده اند، به وسیله انجمن های اینترنتی بهره ببرید.

بهترین مقاصد گردشگری برای تنها سفر کردن

وقتی وارد می شوید

عاقلانه است که در هنگام ورود به مقصد خود، کنسولگری را پیدا کنید. به عنوان یک احتیاط ایمن، ممکن است لازم باشد در صورت وقوع موارد اضطراری با کنسولگری کشور خود تماس بگیرید.

به عنوان یک زن که به تنهایی سفر می نماید، بیمه ممکن است به شکل یک تلفن همراه باشد. اگر چه در صورت وقوع یک شرایط ناسالم، باید بیشتر از تلفن همراه به خود متکی باشید، دانستن اینکه ایمن کردن اتاق هتل یا برقراری تماس با یک دوست می تواند بسیار مفید باشد. اگر قصد دارید که در یک کشور برای مدت زمان طولانی سفر کنید، داشتن یک تلفن همراه GSM آزاد با یک سیم کارت محلی از پیش پرداخت شده، یک گزینه عالی است.

اگر قصد دارید پول نقد بگیرید و یا در مناطق دور افتاده برای مدت زمان طولانی بمانید، کمربند پول لازم است. به یاد داشته باشید که زمانبندی همه چیز است: به عنوان یک مسافر زن تنها، رفتن به یک دستگاه خودپرداز در اواسط شب، می تواند نا امن باشد. همواره اطمینان حاصل کنید که پول نقد کافی دارید.

اگر قصد دارید در اطراف یک شهر راه بروید، نام هتل خود را بنویسید و نشانه ها را یادداشت کنید. هنگام دریافت یک تاکسی، همواره سعی کنید شماره تاکسی یا شماره پلاک آن را قبل از اینکه سوار شوید، در صورت بروز هر گونه مشکل در طول راه بردارید. از سفر به تنهایی با تاکسی در شب اجتناب کنید مگر اینکه کاملا ضروری باشد.

مسافرت انفرادی می تواند یک تجربه رهایی بخش باشد و نگه داشتن دوستان و اقوام در سفرها کنار خود، یک راه عالی برای مقابله با هر گونه تنهایی است. وبلاگ نویسی درباره تجربیات سفر یک راه عالی برای به اشتراک گذاشتن سفر با کسانی است که نمی توانند به شما بپیوندند.

امن ترین کشورهای دنیا برای گردشگران در سال 2020

ایمن بودن

اگر به تنهایی مسافرت می کنید، انتخاب یک هتل شلوغ در بخش مرکزی شهر یک گزینه عالی است. نه تنها شما را کمتر آشکار می نماید، بلکه فرصتی را برای ملاقات با دیگر مسافران فراهم می نماید

هنگامی که در حال حرکت هستید، سعی کنید در طول روز سفر کنید یا زمان را طوری تنظیم کنید که صبح به مقصد برسید. استرس ورود به یک مکان نا آشنا در یک کشور خارجی فقط در شب تشدید می گردد.

در نهایت، به عنوان یک مسافر انفرادی زن در دنیا، بدون توجه به جایی که می روید و یا چگونه به آنجا می رسید، بعضی از حقایق اساسی را در نظر داشته باشید: عقل شما بهترین دوستتان است و شهود راهنمای شما خواهد بود.

منبع : travelchannel

منبع: چمدان
انتشار: 16 بهمن 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 720

به "نکاتی برای سفرهای تنهایی زنان؛ عقل شما بهترین دوستتان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکاتی برای سفرهای تنهایی زنان؛ عقل شما بهترین دوستتان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید