مقاله: سیمان سفید در کجا استفاده میشود؟

به گزارش تور هند ارزان، این نوع سیمان بیشتر در ساخت نما استفاده می گردد. با توجه به قیمت بالاتری که دارد این کار معقول تر و ارزان تر است. این نوع سیمان در ساخت فضاهای داخلی، روسازی دیوارها و … کاربرد دارد.

مقاله: سیمان سفید در کجا استفاده میشود؟

انواع سیمان را از ماده اولیه آهک تهیه می نمایند و در فرآیند فراوری سیمان مواد افزودنی سفید نماینده رنگ به آن می زنند تا رنگ سفید به خود بگیرد. سیمان هایی که رنگ تیره دارند را از آهک و رس فراهم می نمایند اما در فراوری سیمان از رس استفاده نمی گردد.

برای ساخت موانع بزرگراه ها و برای اهداف تزئینی استفاده می گردد، بعلاوه به طور گسترده ای برای ساخت سنگ های ریخته گری مجذوب کننده مورد استفاده قرار می گیرند.

در ساخت بتن های رنگی می باشد. در صورت استفاده از رنگدانه های مختلف می توان به اسم، بتن های رنگی فراوری کرد. به منظور قابلیت ایجاد رنگ هاتکراری، فراوری نمایندگان، سیمان رنگی آماده اختلاط را به صورت پایه عرضه می نمایند.

در ساخت بتن استفاده می نمایند. بتن سفید فراوری شده با این سیمان در ساخت پروژه هایی استفاده می گردد که در آن ها زیبایی اهمیت دارد. این متریال، قیمت بالاتری نسبت به سیمان های دیگر دارد و به همین دلیل استفاده از آن برای ساخت و ساز معمولی ارزان نیست. زیرا از نظر خواص هم فرق چندانی با سیمان معمولی ندارد.

منبع مقاله: سیمان سفید در کجا استفاده میشود؟

انتشار: 10 دی 1400 بروزرسانی: 10 دی 1400 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1994

به "مقاله: سیمان سفید در کجا استفاده میشود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: سیمان سفید در کجا استفاده میشود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید