مقاله: تئاتر ملی در سن خوزه (San Jose) کاستاریکا

به گزارش تور هند ارزان، این ساختمان در سال 1897 تکمیل شد، نمای کلاسیک رنسانس را دارد که در بالای آن مجسمه های نماد رقص، موسیقی و شهرت قرار دارد. داخل آن، سرسرای مرمر صورتی چهره های تمثیلی کمدی و تراژدی را به نمایش می گذارد و نقاشی های دیواری از مضامین زندگی کاستاریکا را به تصویر می کشد.

مقاله: تئاتر ملی در سن خوزه (San Jose) کاستاریکا

در مقابل تئاتر ملی دو مجسمه بسیار بلند Calderón de la Barca و آهنگساز بزرگ و موسیقیدان مشهور لودویگ ون بتهوون قرار دارند. در داخل تئاتر سقف های بسیار بلندی را مشاهده خواهید کرد و اولین چیزی که میبینید نقاشی هنرمند Aleardo Villa است، نقاشی قهوه و موز. این نقاشی به کشاورزان قهوه کاستاریکا اختصاص یافته است. بدون این کارگران، امروز چنین تئاتر زیبایی وجود نداشت. این نقاشی سالها روی اسکناس کاغذ پنج کلون بود تا اینکه به صورت سکه درآمد. چرا در سفر بعدی خود به کاستاریکا قدم نمی گذارید و در یک تور شرکت نمیکنید؟ این نقاشی معروف را ببینید و از معماری حیرت انگیز اینجا دیدن کنید.

مشهورترین نقاشی ها نقاشی برداشت و صادرات قهوه است که توسط آرتورو فونتانا در سال 1897 در میلان نقاشی شده است.

تئاتر ملی در طول روز برای گشت و گذار برقرار است. هنگام ناهار، معمولاً برنامه های موسیقی رایگان و پنج شنبه ها ساعت 5:00 بعد از ظهر وجود دارد. برنامه نمایش ها را بررسی کنید که مطمئناً مورد پسند شما برای سفر بعدی شما به کاستاریکا خواهد بود.

منبع مقاله: تئاتر ملی در سن خوزه (San Jose) کاستاریکا

انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: indiaro.ir شناسه مطلب: 1925

به "مقاله: تئاتر ملی در سن خوزه (San Jose) کاستاریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: تئاتر ملی در سن خوزه (San Jose) کاستاریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید